نمونه کار طراحی اپلیکیشن

Previous slide
Next slide

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی Kong Sea

فروشگاه Kong Sea جهت ارائه انواع آبزیان و لوازم صیادی فعالیت میکند و هدف این مجموعه، سهولت در دسترسی به انواع آبزیان، به ویژه آبزیان جنوب کشور، و همچنین فراهم کردن لوازم مورد نیاز صیادان است. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1400 شروع کرده و همواره به دنبال راهی برای سهولت در فراهم کردن بهترین انواع آبزیان برای مشتریان خود و همچنین بهترین لوازم صیادی برای صیادان عزیز کشور است.

Previous slide
Next slide

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی بیرناب

فروشگاه اینترنتی بیرناب به منظور همسو بودن با رشد فناوری های ارتباطی، اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بیرناب توسط دپارتمان طراحی سایت با برند ایراکد طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته  طراحی سایت فروشگاهی ایراکد با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی اپلیکیشن سازمان بهزیستی کشور

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

Previous slide
Next slide

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی ایرنیول

فروشگاه اینترنتی ایرانیول برای اولین بار در ایران شرایطی را فراهم کرده است تا خریداران با پرداخت کمترین کارمزد ممکن و بهترین شرایط ارسال محصول ، محصول خود را از برندهای تخفیف خورده در فروشگاه‌های مختلف و با پرداخت ریالی در درگاه‌های امن ، بدون محدودیت خریدکرده و در کوتاهترین زمان ممکن ، در سرار کشور درب منزل دریافت کنند .

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی اپلیکیشن صنایع فولاد زمانی

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

Previous slide
Next slide

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی پلام

فروشگاه اینترنتی پلام یکی دیگر از سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط مجتمع طراحی سایت با برند ایراکد بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی میباشد. صنایع روشنایی پلام برای فروش انواع محصولات روشنایی با دسترسی راحت مخاطبان به محصولات که در سال ۱۳۸۵فعالیت خود را آغاز کرد اما قبل از شروع به فعالیت در زمینه محصولات روشنایی به طراحی و تولید منابع تغذیه سوئیچینگ و LED Driver اشتغال داشته است.

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی اپلیکیشن آسان سرویس

قابلیت های و ویژگی های کلیدی

Previous slide
Next slide

اپلیکیشن تخصصی امدادیار نسخه عملیات نگار

صفحه ی اصلی نرم افزار شامل موارد زیر می باشد

درباره ما

ایرانیان که با خدمات تخصصی برنامه نویسی در حوزه های مختلف صاحب سبک میباشد در سال 1385 با همکاری چند جوان مستعد و خلاق به وجود آمده است. این شرکت خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهد.

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، جردن، تابان غربی مجتمع اداری تجاری نور

تلفن تماس:

02188881772

02188881776

ایمیل:

info@bhiranian.com

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
سایدبار Scroll To Top