شرکت طراحی سایت صنعتی

سود بیشتر با فروش بیشتر ، با طراحی یک سایت صنعتی ممکن می شود

شرکت طراحی سایت صنعتی

سود بیشتر با فروش بیشتر ، با طراحی یک سایت صنعتی ممکن می شود ....

دسترسی بالا

قابلیت دسترسی

حتی اگر شما یک کارخانه در مرکز شهر هم احداث کنید. بازم یک تعداد محدودی از افراد به آن دسترسی دارند. در حالیکه امروزه  با طراحی سایت صنعتی در همه دنیا افراد زیادی به شرکت شما بدون واسطه  دسترسی پیدا می کنند.

icons8-check-all-50

ارائه خدمات بهتر

شما اگر بخواهید به صورت حضوری یک محصول را بفروشید. باید وقت زیادی بابت قانع کردن هر فرد بگذارید. در حالیکه ساخت سایت صنعتی با دسته بندی خدمات می تواند برای هر محصول هزاران کاربر را با امکان پرسش و پاسخ  همراهی کند. 

افزایش اعتبار سایت ها

افزایش اعتبار

در دنیا امروز چیزی که از نظر مخاطب به برند شما اعتبار می دهد داشتن یک سایت مناسب است. زیرا با این وجود طراحی سایت مناسب مشتری شما در هر لحظه می تواند به کسب و کار شما متصل شود و نسبت به آن اطلاعات کسب کند . 

شرکت طراحی سایت صنعتی ایرانیان

صنعت تکیه گاه هر کشوری است. بالطبع رشد صنعت جزء دلایل اصلی توسعه و بهبود شرایط اقتصادی جامعه در یک کشور است . در شرایط کرونایی تمام دنیا سر و پا نگه داشتن صنعت ها کار بسیار سختی شده است .در این وادی با طراحی سایت صنعتی کمکی اندک از طرف شرکت طراحی سایت صنعتی ایرانیان  برای سر و پا نگه داشتن هرچه بیشتر صنایع کشور است .

از طرفی کارخانه های صنعتی به دنبال افزایش تولید هستند. زیرا افزایش تولید سبب افزایش فروش و افزایش سود آنها هست . پس باید دنبال درگاهی برای فروش محصولات خود بروند. برای فروش محصولات نیز نیاز است تا از روش های بازاریابی متنوعی استفاده کنند.

در جهان امروز ، هیچ پدیده ای مانند اینترنت قابلیت بازاریابی و تبلیغات برای افزایش فروش را به ما نمی دهد. برای استفاده از بازاریابی اینترنتی ما ناگزیر به طراحی سایت صنعتی هستیم. برای طراحی سایت صنعتی نیز نیاز به یک شرکت طراحی سایت صنعتی مطمئن خود را به ما نشان می دهد.

پخش ویدیو
شرکت طراحی سایت صنعتی

اهمیت طراحی سایت صنعتی

برای اهمیت وجود یک شرکت طراحی سایت صنعتی می توان دلایل زیادی شمرد. که به طور محدود برخی از آنها به قرار زیر است.

  1. امروزه اکثر کارخانه ها در خارج شهرها واقع شده اند . بدین ترتیب امکان دسترسی مردم به آنها وجود ندارد . پس مردم برای اینکه از شرایط آن کارخانه و محصولات آن باخبر شوند نیاز به روش جدیدی دارند. یک سایت صنعتی این امکان را فراهم می کند.
  2. همچنین طراحی یک سایت صنعتی خوب ، می تواند فروش کارخانه و یا شرکت شما را ، به خارج از مرز های کشور نیز بکشاند . زیرا که  فضای اینترنت دارای هیچ حد و مرزی نیست. پس یک سایت طراحی صنعتی باید دارای چند زبان باشد.
  3. از طرفی یک وب سایت صنعتی خوب ، اولین برخورد مشتری با کسب و کار شما خواهد بود. پس مانند ویترینی است که باید در عرض چند ثانیه خود را به مشتری شما دیکته کند. در غیر اینصورت باعث از دست رفتن مشتری ها می شود . پس ساخت سایت صنعتی متناسب اهمیت پیدا می کند.

امکانات شرکت طراحی سایت صنعتی

تاریخچه

در این بخش طراحی سایت صنعتی توضیحات کاملی از تاریخچه ، اعضا هیئت مدیره ، اهداف و چشم انداز های شرکت صورت می گیرد .

دسته بندی محصولات

همیشه دسته بندی کردن و منظم بودن سایت باعث افزایش کاربران آن می شود.در این قسمت طراحی سایت صنعتی به معرفی انواع محصولات و خدمت ها به همراه توضیحاتی درمورد آنها می پردازد.

اطلاعات کارخانه

در این قسمت ساخت سایت صنعتی نیز اطلاعاتی برای ارتباط گرفتن با کارخانه مثل تلفن تماس ، ادرس و غیره قرار می گیرد. امروزه قرار دادن آدرس شبکه های اجتماعی نیز تاثیر شگرفی بر اعتماد مشتری دارد .

پشتیبانی

مهم است بخشی از طراحی سایت صنعتی برای مشاوره محصولات و پشتیبانی در شرکت قرار بدهید. اینگونه باعث افزایش اعتماد مشتری می شوید و او راحتتر با شرکت شما ارتباط می گیرد .

افتخارات و عناوین

در این قسمت ساخت سایت صنعتی افتخارات ، جوایز و یا تندیس ها شما قرار می گیرد . قطعا این قسمت در افزایش مشتریان شما تاثیری انکار نشدنی دارا است.

استخدام و همکاری

با وجود بخشی در طراحی سایت صنعتی برای درخواست های استخدام و ثبت همکاری ها ، همیشه انرژی تازه را در کسب و کار خود جاری کنید.

نمایندگی ها

وجود نمایندگی در شهرها مختلف و مشخص کردن آن ها در ساخت سایت صنعتی برای مشتری بسیار مهم است . این کار باعث می شود کسب و کار شما به سرعت رشد کند .

درگاه پرداخت آنلاین

مهم است که افراد بعد از خرید بتوانند به سرعت مبلغ آن را تسویه نمایند . معطلی های نابجا در این قسمت طراحی سایت صنعتی بسیار اسیب زا است و باعث از دست رفتن مشترسان شما می شود .

سئو در شرکت طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی و یا به طور کلی طراحی هر سایتی تنها اولین قدم در مسیر استفاده از یک وب سایت صنعتی است. شرکت طراحی سایت صنعتی باید این نکته را  حائز اهمیت قرار دهد  . 

قدم مهمی که نباید در یک پروژه طراحی صنعتی از آن غافل شد ، استفاده از قوانین سئو است .

استفاده از  قوانین سئو در طراحی سایت صنعتی باعث می شود که سایت شما به رتبه های بالاتر گوگل دست یابد. یا حداقل جزو وب سایت های صفحه اول جست و جو گوگل باشد . زیرا که  مراجعه کنندگان به گوگل خیلی کم پیش می آید که به صفحه دوم آن مراجعه کنند . بلکه بیشتر خدمت مد نظر خود را در همان صفحه اول جست و جو گوگل دریافت می کنند .

شرکت طراحی سایت صنعتی

انواع سایت صنعتی

 امروزه صنایع از دسته بندی های مختلفی تشکیل شده است . بدین صورت کارخانه های داخل ایران نیز در درون این دسته بندی های صنایع قرار گرفته اند.  برخی از این دسته بندی ها عبارتند از :  صنایع کشاورزی ، صنایع فلزی ، صنایع برق ، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع بازرگانی ، ماشین آلات صنعتی ،صنایع بسته بندی ،شیشه و سرامیک ، صنایع کشتیرانی و انواع مختلف دیگر . 

شرکت طراحی سایت صنعتی ایرانیان با تجربه ساخت انواع سایت های صنعتی و شناخت درست متخصصین آن از دسته بندی های صنایع ، سایت فوق تخصصی برای کارخانه یا شرکت شما طراحی می کنند.

چگونه یک سئو سایت صنعتی خوب داشته باشیم ؟

پاسخ آن کاملا مشخص است . باید دنبال شرکت طراحی سایت صنعتی معتبر با افرادی متخصص در زمینه کاری مدنظر خودمان باشید. این کار باعث می شود که در وادی رقابت از رقبای خود پیشی بگیرید . در نتیجه آن به افزایش فروش و بالطبع آن به افزایش سود مناسب راه پیدا کنید .
نکته مهم در یک سئو سایت صنعتی به روز نگه داشتن دائمی آن است تا همیشه برای کاربران جذاب باقی بماند . قطعا این بهینه سازی دائمی سایت تنها از یک شرکت طراحی سایت صنعتی کاربلد در این زمینه بر می آید .

سئو سایت

همین حالا سفارش دهید.

سفارش طراحی اپلیکیشن با به روز ترین خدمات در حوزه طراحی اپلیکیشن آماده دریافت درخواست های شما و ارائه مشاوره رایگان می باشد.

مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

نمی توان نرخ دقیقی برای طراحی سایت مشخص کرد . متناسب با نیازها و بخش هایی که مدنظر شماست این قیمت متغیر خواهد بود

اصولا طراحی یک سایت صنعتی زمانبر است . اما متخصصین ایرانیان با مشورت با تیم شما در زمانی اندک این کار را انجام می دهند.

تمامی سایت های طراحی شده توسط ایرانیان دارای حالت ریسپانسیو هستند . بدین صورت مشکلی برای نمایش در موبایل ندارند.

وب سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت صنعتی ایرانیان تا 6 ماه پشتیبانی رایگان دارند . 

بله. زیرا در شرکت ایرانیان طراحی سایت صنعتی به صورت داینامیک انجام می‌شود . 

 شرکت طراحی سایت صنعتی ایرانیان هیچ محدودیتی در طراحی سیات ندارد . این شرکت طبق درخواست مشتری می تواند با ورد پرس یا با کد نویسی این کار را انجام دهد.

مشتریان طراحی سایت صنعتی شرکت ایرانیان می‌توانند از طریق هاست خود فایل بکاپ تهیه کنند. اما اگر مهارت لازم برای تهیه بکاپ ندارید. میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی درخواست تهیه بکاپ خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما از اطلاعات سایت شما بکاپ تهیه کنند.

با توجه به اینکه طراحی سایت های صنعتی داینامیک است . انعطاف پذیری لازم برای مدیر سایت برای تغییرات فراهم است .

توضیحات بیشتر

جزء اولین اهداف یک شرکت طراحی سایت صنعتی، باید فروش بیشتر محصولات کارخانه شما باشد. این فروش بیشتر قطعا زمینه سود آوری بالاتر شرکت شما را در بر می گیرد.

با توجه به اینکه کارخانه های صنعتی اغلب در خارج شهرها بنا شده اند. مردم برای محصولاتشان نمی توانند به راحتی به آنها مراجعه کنند. اینجاست که یک وب سایت خوب می تواند پل ارتباطی مناسب برای فروش محصولات شرکت شما باشد.

  1. قدم اول درک انتظارات و نیازها از سایت.
  2. قدم دوم تعیین قالب سایت شامل زبان ها ، منوها و موارد مشابه دیگر.
  3. قدم سوم جلوه های بصری مثل رنگ ، لگو، فونت ، استراتژی ها و غیره.
  4. قدم چهارم استفاده آزمایشی از سایت .
  5. قدم پنچم راه اندازی و پشتیبانی های مرسوم از سایت .

امروزه تعداد زیادی از افراد از گوشی های موبایل استفاده می کنند. در صورتی که سایت قابلیت ریسپانسیو نداشته باشد این جامعه عظیم مخاطبان خود را از دست می دهد.

یک شرکت طراحی سایت صنعتی باید از مجرب ترین پرسنل خصوصا در زمینه سئو تشکیل شده باشد. در غیر اینصورت نمی تواند سایت شرکت شما را به رتبه بالا جست و جو در گوگل برساند. از طرفی مردم هم محصولات مد نظر خود را از صفحات اول گوگل جست و جو می کنند. پس در اینصورت شرکت شما هزینه ای بابت هیچ پرداخت کرده است.

درباره ما

ایرانیان که با خدمات تخصصی برنامه نویسی در حوزه های مختلف صاحب سبک میباشد در سال 1385 با همکاری چند جوان مستعد و خلاق به وجود آمده است. این شرکت خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهد.

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، جردن، تابان غربی مجتمع اداری تجاری نور

تلفن تماس:

02188881772

02188881776

ایمیل:

info@bhiranian.com

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top