شرکت طراحی سایت شهرداری

پیشرفت در حوزه طراحی سایت شهرداری به همراه برندینگ یکی از تخصص های ما است .

دسترسی بالا

قابلیت دسترسی

حتی اگر شما یک کارخانه در مرکز شهر هم احداث کنید. بازم یک تعداد محدودی از افراد به آن دسترسی دارند. در حالیکه امروزه  با طراحی سایت صنعتی در همه دنیا افراد زیادی به شرکت شما بدون واسطه  دسترسی پیدا می کنند.

icons8-check-all-50

ارائه خدمات بهتر

شما اگر بخواهید به صورت حضوری یک محصول را بفروشید. باید وقت زیادی بابت قانع کردن هر فرد بگذارید. در حالیکه ساخت سایت صنعتی با دسته بندی خدمات می تواند برای هر محصول هزاران کاربر را با امکان پرسش و پاسخ  همراهی کند. 

افزایش اعتبار سایت ها

افزایش اعتبار

در دنیا امروز چیزی که از نظر مخاطب به برند شما اعتبار می دهد داشتن یک سایت مناسب است. زیرا با این وجود طراحی سایت مناسب مشتری شما در هر لحظه می تواند به کسب و کار شما متصل شود و نسبت به آن اطلاعات کسب کند . 

شرکت طراحی سایت صنعتی ایرانیان

صنعت تکیه گاه هر کشوری است. بالطبع رشد صنعت جزء دلایل اصلی توسعه و بهبود شرایط اقتصادی جامعه در یک کشور است . در شرایط کرونایی تمام دنیا سر و پا نگه داشتن صنعت ها کار بسیار سختی شده است .در این وادی با طراحی سایت صنعتی کمکی اندک از طرف شرکت طراحی سایت صنعتی ایرانیان  برای سر و پا نگه داشتن هرچه بیشتر صنایع کشور است .

از طرفی کارخانه های صنعتی به دنبال افزایش تولید هستند. زیرا افزایش تولید سبب افزایش فروش و افزایش سود آنها هست . پس باید دنبال درگاهی برای فروش محصولات خود بروند. برای فروش محصولات نیز نیاز است تا از روش های بازاریابی متنوعی استفاده کنند.

در جهان امروز ، هیچ پدیده ای مانند اینترنت قابلیت بازاریابی و تبلیغات برای افزایش فروش را به ما نمی دهد. برای استفاده از بازاریابی اینترنتی ما ناگزیر به طراحی سایت صنعتی هستیم. برای طراحی سایت صنعتی نیز نیاز به یک شرکت طراحی سایت صنعتی مطمئن خود را به ما نشان می دهد.

پخش ویدیو

شرکت طراحی سایت شهرداری به چه دردی میخورد؟

در زمانی که ما در آن قرار داریم اینترنت و سایت ها به قدری پیشرفت کرده اند و حتی کارآمد شده اند که از آنها می توان برای فعالیت های شهرداری نیز استفاده کنیم ، با طراحی سایت شهرداری می توانید خیلی راحت اطلاع رسانی گسترده ای انجام دهیدو اخبارهای به روز را در اختیار داشته باشید . اگر می خواهید طراحی سایت شهرداری را انجام دهید می توانید این کار را به شرکت ایرانیان بدهید که برای شما یک سایت حرفه ای تولید کنند.

ویژگی های مهم سایت شهرداری

طراحی سایت حرفه ای و منحصر به فرد
طراحی سایت شهرداری باید نسبت به سایر سایت ها تفاوت بسیاری داشته باشد و از طراحی منحصر به فردی استفاده کند.
طراحی هدفمند صفحه اصلی
افراد با هدف انجام کار خاصی وارد سایت شهرداری می شوند و اولین چیزی که مشاهده می کنند ظاهر سایت می باشد که اگر ظاهر خوبی داشته باشد باعث جذب افراد به سایت می شود.
نقشه و تصاویر شهر
در طراحی سایت شهرداری استفاده از نقشه و تصاویری از شهر از اهمیت زیادی برخوردار است. هدف راه اندازی سایت شهرداری ارائه خدمات و اطلاع رسانی به شهروندان شهر می باشد.
لینکبه منابع محلی
هنگام طراحی سایت شهرداری ، سایت باید به منابع محلی شهر مثل هتل ها ، رستوران ها ، سینماها و مکان های پر اهمیت دیگر لینک شود.
تقویم رویدادها
همه سایت های شهرداری نیزمند بخشی به نام تقویم رویدادها می باشد . این بخش برای اطلاع رسانی تاریخ رویدادهای پیش رو به شهروندان است.
شماره تماس های فوری
در سایت های شهرداری همواره باید جدیدترین و بروزترین اخبار و اطلاعات وجود داشته باشد. علاوه بر آن باید شماره تماس های ضروری نیز قرار گیرد مثل شماره تماس آتش نشانی و...است.

چرا طراحی سایت مهم است؟

 • افزایش اعتبار کسب و کار شما
 • امکان به نمایش گذاشتن خدمات و کسب و کار خود در سطح جهانی 
 • جلب اعتماد بیشتر مشتری و بازدید کننده سایت
 • ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته 
 • ارتباط مستمر و همیشگی با مخاطبان
 •  تبلیغات اینترنتی بسیار کم هزینه 
 • تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل
 • پیشی گرفتن از رقبا و بالا بردن مزایای رقابتی
 •  

چگونه میتوان یک وب سایت ساخت؟

 1. با توجه به نوع وب سایتی که در نظر دارید یک قالب را انتخاب نمایید و در ایرانیان ثبت نام کنید.
 2. قالب مدنظر خود را با سلیقه خودتان شخصی سازی نمایید. به کمک قابلیت درگ اند دراپ، متون، گالری، ویدیو و … را به سایت خودتان اضافه نمایید.
 3. امکاناتی که نیاز دارید مثل فروشگاه انلاین، وبلاگ، نمونه کارها و … را به سایت اضافه نمایید.
 4. یک دامین مناسب برای کسب و کار خودتان انتخاب نمایید و آن را به سایت خودتان متصل نمایید.
 5. با استفاده از ابزارهای پیشرفته سئو و راه کارهای مارکتینگ، کاربران سایت خودتان را افزایش دهید.
گسترش کسب و کار شرکت طراحی سایت

یک سایت شهرداری باید چه امکاناتی داشته باشد؟

1.امکان نمایش اطلاعات جغرافیایی شهر در سایت های شهرداری  2.یک سایت شهرداری دارای سیستم پشتیبانی 24 ساعته یا آنلاین است.

3. امکان نظرسنجی در سایت های شهرداری برای مطلع شدن از نظرات و پیشنهادات افراد  4. امکان عوارض شهری در سایت شهرداری وجود داشته باشد

5. کاملا ریسپانسیو باشد یعنی روی موبایل و تبلت و کامپیوتر قابل استفاده باشد

6.سایت های شهرداری از امنیت بالایی برخوردار هستند و در طراحی سایت شهرداری نیز به این موضوع توجه زیادی شده است

7. پرداخت آنلاین با کارت های عضو شتاب در سایت های شهرداری برای پرداخت مالیات و عوارض شهری

یکی از نکات مهم در سایت شهرداری امنیت است

حفظ امنیت در سایت ها دارای اهمیت زیادی می باشد و هرکسی که تصمیم به راه اندازی سایتی دارد حتما باید امنیت سایت را در اولویت های خود قرار دهد اما حفظ امنیت سایت شهرداری به مراتب اهمیت بیشتری داردو از همین رو باید از امنیت بالاتری برخوردار باشد. اما اگر شما بخواهید برای طراحی سایت شهرداری از شرکت تازه کاری استفاده کنید که توانایی ایجاد امنیت مناسبی ندارد سایت شما نیز از امنیت پایینی برخوردار خواهد بود پس توجه به امنیت سایت بسیار مهم است.

همین حالا سفارش دهید.

سفارش طراحی سایت با به روز ترین خدمات در حوزه طراحی سایت آماده دریافت درخواست های شماو ارائه مشاوره رایگان میباشد

مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

1.معرفی شهر ، شهرداری و شورای اسلامی و ظرفیتها و قابلیتهای شهر به جامعه جهانی

2. تسریع در روند توسعه شهرها از طریق معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در شهر و جذب سرمایه گذاران

3. تسهیل در توسعه و رشد اقتصادی در شهر با معرفی محصولات تولیدی ، صنایع دستی و سوغات شهر

4. ایجاد فضای رقابتی سالم در شهر با معرفی افراد موفق و برجسته و خدمات ماندگار آنان به شهر

پشتیبانی سایت شهرداری شامل موارد زیر می باشد :

1.آموزش ، راهنمایی و رفع اشکال کاربر شهرداری

2. درج محتوای مورد نظر شهرداری در سایت در صورت نداشتن نیروی انسانی در حد مناسب

3. بروزرسانی قوانین و مقررات

4. رفع خطاهای ایجاد شده توسط کاربر شهرداری

قبل از تصویب قانون شهرداری ها و شکل گیری کنونی مدیریت شهری ، مشکلات زیادی جلوی توسعه و مدیریت یکپارچه شهرها قرار گرفت.تحول مدیریتی در جامعه شهری از یک سو و از سوی دیگر تحول شگرف در توسعه دستاوردهای فناوری اطلاعات و ارائه زیر ساخت های اینترنتی شده است.

واقعیت توسعه مدیریت شهری با تصویب قانون شهرداریها و شکل گیری مدیریت شهری ، استفاده از ابزارهای نوین مدیریتی بیش از پیش ضرورت یافته است.

نمی توان نرخ دقیقی برای طراحی سایت مشخص کرد و متناسب با نیازها و بخش هایی که مدنظر شماست تا در سایت باشد این قیمت متغیر خواهد بود

در ابتدا شما یک دامین موقت از شرکت ایرانیان دریافت خواهید کرد اما پس از ارتقا سایت به سادگی می توانید دامین مورد نظر خودتان را به ایرانیان وصل نمایید. محدودیتی در تعداد دامین قابل اتصال به سایت نیست.

بله شرکت طراحی سایت ایرانیان پنل مدیریت کاملی برای حالت ریسپانسیو دارد. بعد از اتمام ساخت وب سایت با یک کلیک می توانید حالت ریسپانسیو را تنظیم نمایید یا اینکه حالت موبایل و تبلت را به دلخواه خودتان چیدمان نامیید.

وب سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی وب سایت ایرانیان تا 6 ماه پشتیبانی رایگان دارند که شامل رفع کلیه عیب های وب سایت و همچنین تغییرات جزیی وب سایت می باشد.

بله. با توجه به اینکه در شرکت ایرانیان طراحی سایت به صورت داینامیک انجام می‌شود امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.

سئو طراحی سایت

با توجه به اینکه بیشترین بازدید ها و ترافیک برای سایت ها ناشی از موتورهای جستجو مثل گوگل می باشد برای همین انجام سئو اولویت اول یک مارکتینگ آنلاین می باشد.

حال برای اینکه سایت شما در صفحه ی اول گوگل قرار بگیرد باید سایت خود را از همه نظر بهینه سازی کنید.

اگر شما به دنبال توسعه کسب و کار خود از طریق اینترنت و با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید استفاده از خدمات سئو متخصصین بازاریابی شرکت ایرانیان می تواند در بهینه سازی و سئو وب سایت یک انتخاب هوشمندانه میت واند در جهت ورود به صفحه اول گوگل باشد.

 

 

توضیحات بیشتر

صفحه ی اصلی سایت شهرداری اولین صفحه ای است که مراجعه کنندگان به سایت وارد این صفحه می شوند . هرکسی امکان دارن برای کارهای مختلف خود وارد سایت شهرداری شوند .بسیار مهم می باشد که صفحه اصلی سایت بتواند کاربران را به خوبی به صفحات جانبی سایت هدایت نماید و همچنین به سرعت خدمات کاربران را ارائه دهد.

 

همانطور که می دانید زمان تحویل پروژه که اعلام می کنید خیلی مهم است چرا که پروژه را باید در همان زمان تحویل داده شود تا بتوانید اعتماد مشتریان را نسب به خود جلب نمایید و مشتری بیشتری را به سایت خودتان جذب نمایید.

درباره ما

ایرانیان که با خدمات تخصصی برنامه نویسی در حوزه های مختلف صاحب سبک میباشد در سال 1385 با همکاری چند جوان مستعد و خلاق به وجود آمده است. این شرکت خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهد.

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، جردن، تابان غربی مجتمع اداری تجاری نور

تلفن تماس:

02188881772

02188881776

ایمیل:

info@bhiranian.com

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
سایدبار Scroll To Top