شرکت طراحی سایت پزشکی

با طراحی سایت پزشکی ، سلامت جامعه خود را تامین کنید

شرکت طراحی سایت پزشکی

با طراحی سایت پزشکی ، سلامت جامعه خود را تامین کنید ...

دسترسی بالا طراحی سایت پزشکی

دسترسی آسان

یک سایت پزشکی ، در تمام ساعات فعالیت می کند. بدین صورت بیماران در هر لحظه امکان مشاوره یا نوبت گیری را دارا هستند. همچنین ریسپانسیو بودن طراحی سایت نیز جز نکات مهم است که برای دسترسی خوب باید به آن توجه شود . 

افزایش سرعت

سرعت بالا

با طراحی سایت پزشکی مناسب ، می توان شرایطی را به وجود آورد که هزاران کاربر در سایت بدون افت سرعت فعالیت کنند.قطعا سرعت پایین یک سایت ، مراجعه کننده را از آن دلسرد می کند. پس دنبال سایت پزشکی جدید می رود.

کاربر پسند بودن

کاربر پسند بودن

یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت کاربر پسند بودن آن است. این امر باعث می شود مراجعه کنندگان به سایت ،در اولین برخورد حس مناسبی پیدا کنند.طراحی مناسب با فضای سایت شما دغدغه همیشگی شرکت ایرانیان بوده است.

شرکت طراحی سایت پزشکی ایرانیان

طراحی سایت پزشکی در روزگار دیجیتال شده امروزی بسیار حائز اهمیت است. همچنین مورد استقبال طیف وسیعی از پزشکان حوزه های مختلف و حتی بیماران انها قرار گرفته است. زیرا می توانند بدون صرف وقت زیاد در ترافیک و معطلی های همیشگی در پشت باجه های نوبت دهی و تلف شدن زمان زیادی از وقت باارزش مراجعین ،خیلی راحت و در عرض چند ثانیه نوبت بگیرند و در تاریخ مشخص با کمترین معطلی به مطب پزشکی مراجعه کرده و مورد ویزیت قرار بگیرند .

از طرفی برنامه ریزی در دنیای امروز راز اول موفقیت است . یک وب سایت برای پزشک به او این اجازه را می دهد که ویزیت ها و قرار های ملاقات خود و نوبت های داده شده را بررسی کند. برای خود یک برنامه جامع بچیند و به مسیر موفقیت خود ادامه بدهد.

پخش ویدیو
شرکت طراحی سایت پزشکی

اهمیت طراحی سایت پزشکی برای پزشکان

 1. امروزه طراحی سایت پزشکی برای یک پزشک بسیار ضروری است. چون بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی خصوصا در دوران کرونا در کشورهای مختلف ، بصورت اینترنتی فعالیت میکنند . پس مردم دیگر از تعریف شنیداری از یک پزشک دور شده اند و به تعریف از آن پزشک در فضای اینترنت روی اورده اند .
 2. شیوه بازاریابی اینترنتی نیز رواج خود را در صنعت پزشکی به عرصه ظهور نهاده است . اینجاست که طراحی یک وب سایت خوب برای پزشکان بسیار مورد اهمیت قرار می گیرد. چون باعث شناخته شدن بیشتر انها می‌شود .
 3. رمز موفقیت جهان امروز فضای اینترنت است . رمز موفقیت در فضای اینترنت برای یک پزشک، یک طراحی سایت پزشکان مناسب است که ان هم نیازمند یک شرکت طراحی سایت پزشکی به روز است . زیرا  باعث می شود شما ،حرفه و تخصص شما در دنیای وسیع اینترنت به طور مناسب شناخته شود . قطعا شناخت بیشتر باعث درامد بیشتر برای یک پزشک نیز می شود ‌.

امکانات شرکت طراحی سایت پزشکی

نوبت دهی آنلاین

در دنیای پر ترافیک امروز، برای یک بیمار هیچ چیز جذاب تر از نوبت گرفتن از یک پزشک حاذق در کمترین زمان و با بالاترین سرعت نیست . نوبت گرفتن آنلاین با طراحی سایت پزشکی ممکن می شود.

مشاوره های آنلاین پزشکی

در یک سایت پزشکی می توان ، با مشاوره های درست پزشکی به سرعت به بیماری خود پی برد و در راه درمان آن قدم برداشت.پس قسمت مشاوره در ساخت سایت پزشکی بسیار مهم است.

ویزیت های آنلاین

با وجود بخش ویزیت آنلاین در طراحی سایت پزشکی ، به مراجعه کنندگان خود این امکان را بدهید که بدون مراجعه حضوری ، درمان بیماری هایی که امکان ویزیت از راه دور را دارند از پزشکان ماهر دریافت نمایند .

نمایش رزومه کاری پزشکان

شک نکنید که در یک سایت پزشکی ، شفافیت حرف اول را می زند . مراجعه کنندگان با کمک رزومه کاری پزشکان که در قسمتی ازطراحی سایت پزشکی است می توانند از انتخاب پزشکی ماهر مطمئن شوند .

مقالات علمی

وجود چنین بخشی در ساخت وب سایت پزشکی باعث می شود که پزشکان بهتر دیده شوند . بهتر دیده شدن نیز باعث افزایش مراجعه کنندگان به شما و بالطبع به افزایش درآمد می انجامد.

معرفی درمانگاه (بیمارستان)

در این قسمت از طراحی سایت پزشکی می توان اطلاعات تماس ، آدرس و یا تاریخچه ای از بیمارستان قرار داد ، که باعث جلب توجه مراجعه کنندگان شما شود .

دسته بندی خدماتی پزشکی

همیشه وجود نظم و دسته بندی کردن کارها موجب افزایش رضایت مخاطبان می شود . در طراحی وب سایت پزشکی نیز می توان با انجام دسته بندی های مختلف که می تواند بر مبنای بخش های مختلف بیمارستان صورت می گیرد ، سرعت بهره وری مراجعه کنندگان از وب سایت خود را بالا ببریم .

اخبار به روز پزشکی

وجود بخشی تحت عنوان اخبار به روز در طراحی سایت پزشکی موجب می شود ، که بیماران از انواع جدید بیماریها ، علائم آنها و موارد مشابه به سرعت با خبر شوند . اینگونه می توان از سرایت شدید بیماری های گوناگون در جامعه جلوگیری کرد .

ویژگی طراحی سایت پزشکی

 1.  اولین کاری که بسیاری از بیماران قبل از مراجعه به مطب پزشک انجام می دهند ، تحقیق درباره بیماری خود  با استفاده از علائمی که در خود می بینند در اینترنت است . تا با بیماری خود اشنا شوند قطعا بعد اشنایی با بیماری نوبت انتخاب بهترین پزشک برای درمان خود است . که این نشان می دهد که تعداد زیادی از بیماران در فضای اینترنت در پشت در مطب اینترنتی شما هستند . با طراحی یک سایت پزشکی خوب می توانید همه ی انها را با احترام به مطب خود راهنمایی کنید.
 2. در دنیای امروز قطعا هیچ واژه ای جایگزین اعتماد نمی شود، شک‌ نکنید در یک وب سایت برای پزشکان با امکان پرسش و پاسخ برای بیماران درصورت جواب دادن خاضعانه پزشک قطعا موجب جلب اعتماد می شود . همچنین نشان از مهارت بالا شما در تخصص خودتان دارد و این اعتماد است که باعث افزایش مراجعین شما می شود. حتی اندکی هم به قدرت کلمه اعتماد شک نکنید . همچنین باعث می شود که شما مشکلات نمونه ای از جامعه را در یابید . به این صورت دیگر لازم نیست هر فرد برای ویزیت به مطب شما مراجعه کند تا از مشکل او باخبر شوید . اینگونه است که با انتشار مقالات مناسب در زمینه هایی با بیشترین بازخورد قطعا آینده پزشکی را برای خود می کنید.
شرکت طراحی سایت پزشکی

اهمیت سئو در شرکت طراحی سایت پزشکی

باید بدانیم که طراحی سایت پزشکی قدم بزرگی در راستای شناخته شدن پزشک و تخصص او در بازاریابی اینترنتی امروز دارد . اما هرگز با طراحی این سایت و این مدل سایت ها مسیر به انتها نرسیده است . بلکه تازه باید به معرفی سایت خود به موتورهای جستجو بپردازیم . پس اینجا است که سئو سایت پزشکی خود را نشان می دهد . سئو سایت پزشکی یک فاکتور مهم برای بالا بردن رتبه سایت پزشکی ما در نتایج گوگل است و بسیار اهمیت دارد .

میدانیم که سئو نوعی استاندار در فضای اینترنتی است که با استفاده از ان نتایج جستجو بهینه می شود و سایت ها به کمک معیارهای آن رده بندی می شوند ‌.  این رده بندی ها باعث می شود کاربر بتواند نتایجی درستی بگیرد و رضایت او از سایت پزشکی ما بالا برود .

پس بهینه سازی سئو سایت پزشکی خیلی مهم است. چون اگر سایت پزشکی شما در رتبه های نخست جست و جو نباشد خیلی راحت کاربران فعلی خود را از دست می دهد و بالطبع کاربر جدیدی نیز نخواهد یافت . اینگونه هزینه شما برای یک طراحی سایت پزشکی از بین رفته است .  اینجاست که باید دنبال یک شرکت طراحی سایت پزشکی حرفه ای با زبده ترین طراحان پزشکی باشیم ، کسانی که متخصص سئو باشند و آشنایی با مسائل پزشکی داشته باشند تا سئو سایتی استاندار تحویل شما بدهند.

همین حالا سفارش دهید.

سفارش طراحی سایت با به روز ترین خدمات در حوزه طراحی سایت آماده دریافت درخواست های شماو ارائه مشاوره رایگان میباشد

مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

نمی توان نرخ دقیقی برای طراحی سایت مشخص کرد . متناسب با نیازها و بخش هایی که مدنظر شماست این قیمت متغیر خواهد بود.

اصولا طراحی یک سایت اصولی زمانبر است . منخصصین ایرانیان با مشاوره ها با تیم شما سعی می کنند در حداقل زمان ممکن این کار را انجام دهند.

بله ، تمامی سایت های طراحی شده توسط شرکت ایرانیان قابلیت ریسپانسیو را دارا هستند.

سایت پزشکی طراحی شده توسط ایرانیان تا شش ماه پشتیبانی می شود . 

بله. با توجه به اینکه در شرکت سایت پزشکی ایرانیان به صورت داینامیک طراحی انجام می دهد . در آینده قابلیت ارتقا نیز دارا است . 

بله این امکان وجود دارد . برای همین مبحث یک فیلم آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد .

مشتریان طراحی سایت شرکت ایرانیان می‌توانند از طریق هاست خود فایل بکاپ تهیه کنند. اما اگر مهارت لازم برای تهیه بکاپ ندارید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی درخواست تهیه بکاپ خود را اعلام نمایید. تا کارشناسان ما از اطلاعات سایت شما بکاپ تهیه کنند.

در زمان طراحی سایت داینامیک انعطاف پذیری لازم برای قسمت‌های مختلف سایت در نظر گرفته می‌شود. تا مدیرسایت بر اساس نیاز و سلیقه خود قادر به ایجاد تغییر و ویرایش در قسمت‌های مختلف سایت باشد.

توضیحات بیشتر

امروزه زمان جز مهم ترین ابزار است . با طراحی یک سایت پزشکی خوب ، می توان مواردی مثل نوبت گرفتن ، مشاوره ها و غیره را در زمانی اندک انجام داد . 

یک پزشک با وجود یک سایت پزشکی مناسب ، می تواند از وضعیت بیمار خود قبل از مراجعه حضوری آگاهی پیدا کنند. همچنین می توانند در هر لحظه از شبانه روز به اطلاعات بیماران خود بدون محدودیت دسترسی پیدا کنند .

کاربر پسند بودن سایت پزشکی بسیار مهم است . زیرا جز اولین نکاتی است که در طراحی سایت به چشم مراجعه کننده می خورد و در صورت طراحی بد ممکن است مراجعه کننده را در اول راه به فکر خارج شدن از سایت بندازد.

 1. افزایش اعتبار درمانگاه شما 
 2. امکان به نمایش گذاشتن خدمات و کسب و کار خود در سطح جهانی 
 3. جلب اعتماد بیشتر مراجعه کنندگان  سایت خود
 4. ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته 
 5. ارتباط مستمر و همیشگی با مخاطبان
 6.  تبلیغات اینترنتی بسیار کم هزینه 
 7. وجود درگاه پرداخت آنلاین 

در صورتیکه سایت پزشکی شما در رتبه های نخست جست و جو نباشد ، خیلی راحت مخاطبان خود را ازدست می دهد. یک شرکت طراحی سایت پزشکی با پرسنل متخصص خیلی راحت می تواند سایت شما را به رتبه های بالا جست و جو برساند .

درباره ما

ایرانیان که با خدمات تخصصی برنامه نویسی در حوزه های مختلف صاحب سبک میباشد در سال 1385 با همکاری چند جوان مستعد و خلاق به وجود آمده است. این شرکت خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهد.

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، جردن، تابان غربی مجتمع اداری تجاری نور

تلفن تماس:

02188881772

02188881776

ایمیل:

info@bhiranian.com

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top