شرکت طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی

با اپلیکیشن های چند فروشندگی پول روی پول بگذارید

شرکت طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی

با اپلیکیشن های چند فروشندگی پول روی پول بگذارید...

سرعت بالا اپلیکیشن ها

سرعت بیشتر

طراحی اپلیکیشن، خیلی سریع تر از سایت ها نیاز مشتریان را برآورده می سازد. اپلیکیشن های موبایل داده های پردازش شده را بر روی تلفن همراه ذخیره می کند. که این امر باعث می شود سرعت اپلیکیشن ها بالا برود.

در دسترس بودن

در دسترس بودن

امروزه حدود 60 درصد جمعیت حهان از گوشی های هوشمند بهره می برند. این آمار نشان می دهد که، با طراحی اپلیکیشن مناسب می توانید در هر لحظه شبانه روز، مخاطبان زیادی را در کنار خود داشته باشید . 

کاهش هزینه ها

کاهش هزینه

امروزه بازاریابی نوین روی بورس است. اما انجام بازاریابی نوین  نیازمند تبلیغات است. ساخت اپلیکیشن نسبت به تبلیغات فیزیکی باعث کاهش چشم گیر هزینه ها خصوصا هزینه های تبلیغاتی شما می شود.

شرکت طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی ایرانیان

با توجه به افزایش روز به روز طرفداران استفاده از تلفن همراه، ورود به عرصه فروشگاه های اینترنتی برای هر کارفرمایی ضروری خواهد بود . برای فروش های اینترنتی شما نیاز به یک بستر مناسب دارید. طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی این بستر را در اختیار شما می گذارد.

اپلیکیشن چند فروشندگی ، اپلیکشن هایی هستند که یک مدیر واحد دارند و در دل خود چندین فروشگاه متنوع را در بر می گیرند. پس در اپلیکشن چند فروشندگی ما به انبار نیاز نداریم به همین خاطر سود فراوانی در بر می گیریم  . البته که هدف اصلی اپلیکیشن چند فروشندگی  این است که هم سود تامین کنندگان هم سود مصرف کنندگان فراهم شود.

یک نکته مهم در ساخت اپلیکشن چند فروشندگی این است که در سریعترین زمان ممکن ، مشتری را به مقصود خود برساند . یعنی معطلی های نابجا نداشته باشد. به طور کلی یک اپلیکیشن چند فروشندگی می تواند در هر ثانیه به طور همزمان به هزاران نفر خدمات رسانی کند. این امر به شما امکان می دهد فروش خود را  به طور چشم گیری  افزایش یابد .

دیجی کالا جز معروف ترین اپلیکشن های چند فروشندگی است .

همه ی ما وقتی اسم صرافی می شنویم به ارزهایی مثل  دلار، یورو ، سکه و طلا فکر می کنیم . اما این روز ها با توجه به افزایش استقبال مردم از ارز های دیجیتال مثل بیت کوین ، اتریوم و ارز های مشابه ، راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال بسیار سود آور شده است . 

از طرفی همه ما می دانیم که عصر امروز ، عصر تکنولوژی است. پس برای راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال سودآور به ساخت سایت و طراحی اپلیکیشن برای آن صرافی نیازمند است. با توجه به افزایش استفاده مردم از گوشی موبایل ، طراحی اپلیکیشن صرافی قدرت دسترسی مردم به صرافی را دو چندان می کند.  شرکت طراحی اپلیکیشن صرافی ایرانیان در این زمینه جز بهترین های ایران است .

پخش ویدیو
طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی

هدف شرکت طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی

هدف شرکت طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی ، فراهم کردن بستری مناسب در بازار است. به گونه ای که تمام کسب و کار ها با قابلیت فروش را به دنیای پر زرق و برق اینترنت وارد کند .

همچنین در ساخت اپلیکیشن چند فروشندگی محدودیت جغرافیایی وجود ندارد و می توان از هر شهر یا حتی کشوری در آن فعالیت کرد . این ویژگی باعث می شود در اپلیکشن چند فروشندگی شما با هر دسته بندی شغلی فعالیت کنید. پس فعالیت های تمامی مشاغل در محیط اینترنت نیز جز اهداف مهم طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی است  .

امکانات شرکت طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی

پنل های مدیریت اختصاصی

در طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی نیاز به پنل های مدیریت برای فروشگاه های مختلف از نان شب هم واجب تر است. این کار باعث می شود مبلغ خریدها ، فروش ها و درصد های پورسانت که باید پرداخت شود مشخص گردد.

ورود و ثبت نام کاربران

در ساخت اپلیکیشن باید به این موضوع توجه شود که امکان ثبت نام به کاربران از طروق مختلف مانند شماره موبایل ، ایمیل و یا غیره بدهد . این امکان باعث ارتباط مستقیم تر کاربر با اپلیکیشن می شود .

دسته بندی کالاها

مهم است که وقتی کاربر وارد اپلیکیشن می شود ، بتوانند به راحتی کالا مد نظر خود را پیدا کند . این جاست که طبقه بندی کالا کمک شایانی به مشتریان شما می کند. یک طراحی اپلیکیشن مناسب این امر را میسر می کند.

پشتیبانی

این قسمت ساخت اپلیکیشن کمک می کند که کاربران بتوانند سوالات و یا حتی مشکلات خود را با فردی از شرکت بیان کنند. مهم است که بدانید در صورت پشتیبانی بد قطعا مشتریان شما از دست خواهند رفت .

مدیریت سفارش کاربران

کاربران بعد از خرید از فروشگاه های متنوع می توانند همه آنها در یک سبد خرید در این بخش ملاحظه کنند . که بعد از ان می توانند قیمت سبد و عوامل هزینه ای را محاسبه نمایند .

بخش مدیران فروشگاه

در این بخش طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی امکان تعیین مدیر برا هر بخش فروشگاه هایی که با آن کار می کنید فراهم می شود . مثلا تعیین یک مدیر برای همه سوپرماکت ها ، که هماهنگی در درون انها نیز با ان مدیر خواهد بود .

سیاست فروش

هیچ چیز برای مشتری جذاب تر از تخفیف نیست . در ساخت اپلیکیشن چند فروشندگی قراردادن قسمتی برای گردآوری تخفیفات روزانه یا برای مناسبت های مختلف بسیار حائز اهمیت است.

جفرافیا محل سکونت

در طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی مشخص کردن محل سکونت کاربر بسیار مهم است . با این کار می توانیم فروشگاه های نزدیک به او را بابت ارسال سریعتر کالا ها تعیین کنیم .

قابلیت های طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی

  1. جزو اولین قابلیت های طراحی اپلیکشن چند فروشندگی ، داشتن پنل های اختصاصی برای فروشگاه های مختلف آن است . یعنی اگر برای هر بخش آن مشتری وارد شود بلافاصله مسئول ان بخش متوجه و بدنبال رفع آن نیاز مشتری میرود .
  2. معمولا در اپلیکیشن های چند فروشندگی با ثبت هر سفارش بصورت ایمیل یا پیامک به فروشنده آن بخش خبر داده می شود.
    همچنین در این نوع اپلیکیشن ها شما برای هر بخش فروشگاه یک پور سانت مشخص می کنید که در نتیجه آن سود بسیار خوبی نصیب شما می شود . پس با افزایش تنوع فروشگاه های شما در زمینه های کاری مختلف و با توجه به بی نیازی به انبار در اپلیکیشن های چند فروشندگی افزایش سود آن برای شما حتمی خواهد بود .
  3. همچنین در ساخت اپلیکیشن چند فروشندگی باید درگاه دیجیتال برای پرداخت های انلاین نیز قرار بگیرد. 
شرکت طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی

مزایا طراحی اپلیکیشن چند فروشندگی

افزایش اعتبار

افزایش اعتبار کسب و کار

هزینه کمتر

هزینه بازاریابی کمتر

امنیت بالا

امنیت بالا اپلیکیشن

جلب اعتماد

جلب اعتماد بیشتر مشتریان

فروش بیشتر

فروش راحت تر محصولات

پشتیبانی

ارائه پشتیبانی 24 ساعته

مشتریان بالقوه

تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل

دسترسی بالا

دسترسی بالا اپلیکیشن

همین حالا سفارش دهید.

سفارش طراحی سایت با به روز ترین خدمات در حوزه طراحی سایت آماده دریافت درخواست های شما و ارائه مشاوره رایگان میباشد.

مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

نمی توان نرخ دقیقی برای طراحی اپلیکیشن مشخص کرد . متناسب با نیازها و بخش هایی که مدنظر شماست این قیمت متغیر خواهد بود .

این سرویس باعث پویایی بیشتر اپلیکیشن شما می شود . از طرفی اطلاعیه های خود را نیز می توانید به کمک این سرویس برای مخاطبان ارسال نمایید .

اپلیکیشن طراحی شده توسط شرکت طراحی اپلیکیشن ایرانیان تا 6 ماه پشتیبانی رایگان دارند. 

تمام اپلیکیشن های طراحی شده توسط ایرانیان قابلیت ارتقا را دارا هستند.

ایرانیان در زمینه طراحی اپلیکیشن های اندروید و ios جز قوی ترین شرکت های ایران است . وجود متخصصین کاربلد در این شرکت باعث افزایش کیفیت کار شما می شود .

بله البته که این امکان برای کاربر نیز فراهم می شود . اما در صورتی که مهارت آن را ندارید با پشتیبانی ایرانیان تماس بگیرید .

توضیحات بیشتر

در ساخت اپلیکیشن چند فروشندگی ، در هرثانیه هزاران کاربر می توانند بدون افت سرعت فعالیت کنند . 

امروزه هر کسب و کاری در هر دسته بندی ، نیاز به حضور در فضای اینترنت را احساس می کند . اپلیکیشن چند فروشندگی به راحتی این امر را برای همه کسب و کار ها در هر محیط جفرافیایی فراهم می کند . 

همانطور که از نام آنها پیداست ، اپلیکیشن تک فروشگاهی تنها مختص به یک فروشگاه است . آن فروشگاه نیز اقدام به فروش محصولات موجود خود می کند. اما در اپلیکیشن چند فروشندگی چندین فروشگاه با رابط های مختلف در کنار هم اقدام به فعالیت می کنند . البته که هرکدام از آنها دارای یک پنل مدیریت اختصاصی برای خود می باشند .

در اپلیکیشن های چند فروشندگی فروشگاه های متفاوتی وجود دارد . برای هر بخش نیز یک پنل مدریت وجود دارد. با پورسانت هایی که از هر بخش آن دریافت می کنید سود بسیار زیادی نصیب شما خواهد شد .

اصولا برای کسب درآمد از اپلیکیشن های چند فروشندگی روش های متفاوتی وجود دارد . می توان برای هر بخش پورسانت تعیین کرد یا از آنها حق عضویت دریافت کرد یا به ازای هر ثبت سفارش میزانی دریافت نمود و بسیار روش های دیگر که به خلاقیت شرکت شما بر می گردد.

درباره ما

ایرانیان که با خدمات تخصصی برنامه نویسی در حوزه های مختلف صاحب سبک میباشد در سال 1385 با همکاری چند جوان مستعد و خلاق به وجود آمده است. این شرکت خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهد.

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، جردن، تابان غربی مجتمع اداری تجاری نور

تلفن تماس:

02188881772

02188881776

ایمیل:

info@bhiranian.com

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top