شرکت طراحی سایت خبرگزاری

در دنیای پرخبر امروز، هیچ چیز جای یک سایت خبرگزاری مناسب را نمی گیرد

شرکت طراحی سایت خبرگزاری

در دنیای پرخبر امروز، هیچ چیز جای یک سایت خبرگزاری مناسب را نمی گیرد ...

دسترسی بالا

قابلیت دسترسی

جز مزایا مهم طراحی سایت دسترسی سریع به آن در هر حالتی است. گوشی های موبایل امروزه همراه همیشگی کاربران است . پس ساخت سایت بدون در نظر گرفتن حالت ریسپانسیو باعث از دست دادن تعداد زیادی از مخاطبان شما می شود .

کاهش هزینه ها

کاهش هزینه ها

امروزه انجام بازاریابی سنتی بسیار پر هزینه است . پس نیاز است تا کسب و کار شما به سمت بازاریابی نوین حرکت کند. در بازاریابی نوین نیز نیاز به تعامل مستقیم با مشتری است.  ساخت سایت مناسب با افزایش بازدید این امکان را براحتی فراهم می آورد.

افزایش اعتبار سایت ها

افزایش اعتبار

در جهان امروز برای رشد کسب و کار خود نیاز دارید تا برند خود را به دیگران بشناسانید. برای افزایش آگاهی از برند خودتان نیاز است تا در محیطی باشید که مردم زیادی در آن فعالیت می کنند. یک  طراحی سایت مناسب این امکان را به شما می دهد.

شرکت طراحی سایت خبرگزاری ایرانیان

همه ما در روزگار پرخبر امروز ، دنبال یک راه مطمئن برای دست یابی به اخبار درست هستیم . رسانه هایی مثل تلویزیون ، رادیو و امثال آنها اخبار را در لحظاتی خاص در روز پوشش می دهند ‌. از طرفی در دنیای پر ترافیک امروز کمتر کسی به کیوسک های روزنامه فروشی سر می زند. حال برای بهره وری  از اخبار به روز هیچ رسانه ای جای یک سایت خبری خوب را نمی گیرد .  که در هر لحظه  به روزترین اخبار را برای ما آماده کند.

طراحی سایت خبرگزاری جز چالش برانگیز ترین طراحی سایت ها است . پس با توجه به ریزکاری های طراحی سایت خبری نیاز است که از متخصصین با تجربه در این زمینه استفاده شود . قطعا یک شرکت طراحی سایت خبرگزاری خوب می تواند ، تعداد بالا متخصص را به راحتی در خود جای دهد . از طرفی هزینه های پرداختی ما در یک شرکت ساخت سایت خبری معتبر هدر نمی رود .

پخش ویدیو
شرکت طراحی سایت خبرگزاری

اهمیت طراحی سایت خبرگزاری

 1. برای اینکه درک کنیم که یک شرکت طراحی سایت خبرگزاری چه اهمیتی دارد. بهتر است از اهمیت طراحی یک سایت خبرگزاری مطلع شویم.
 2. همانطور که می دانیم  این روزها تعداد وب سایت های خبری به طور چشم گیری افزایش یافته است. پس نیاز است یک طراحی سایت خبری با ویژگی های گرافیکی مناسب و قدرت پردازش سریع داشته باشید. در غیر اینصورت در فضای رقابتی شدید بین سایت های خبری بازنده میدان شما هستید.
  موضوع مورد اهمیت دیگر آن است که با توجه به تعداد مخاطبان بالا وب سایت های خبری ، راه اندازی سایت خبری خوب باعث افزایش درآمد شما نیز می شود.
  باشگاه خبرنگاران جوان ، خبر گزاری فارس ، تابناک جز بزرگترین سایت های خبر گزاری ایرانی هستند .

امکانات شرکت طراحی سایت خبرگزاری

پنل مدیریتی

حضور جز بهترین سایت های خبرگزاری با وجود یک مدیر توانمند ممکن است .وجود یک پنل مدیریتی در ساخت سایت خبرگزاری باعث می شود بتواند به بخش های مختلف سایت به سرعت دسترسی داشته باشد.

دسته بندی اخبار

امروزه اخبار بسیار متنوع شده اند. در طراحی سایت خبر گزاری در صورت دسته بندی نکردن اخبار مخاطب شما نمی توانند اخبار خود را به سرعت پیداکنند. پس به دنبال یک سایت خبری دیگر می روند .

چند زبانه بودن

در جهان امروز اینترنت زبان مشترک جهانی است . طراحی وب سایت خبری باعث می شود از جای جای جهان مخاطب داشته باشید. .پس این بی احترامی به مخاطب شماست که زبان آنها را نادیده بگیرید.

ثبت نام مخاطبان

با ایجاد بخشی برای ثبت نام مخاطبان در ساخت سایت خبری آنها را برای پیوستن دائمی به جمع خودتان دعوت نمایید. در اینصورت می توانید اخبار هر روز را با ایمیل و یا پیامک به سرعت به آنها برسانید .

اخبار چند رسانه ای

در ساخت سایت خبرگزاری وجود بخش اخبار چند رسانه ای همیشه علاقه مندان به خود را داشته است . از طرفی باعث جذابیت بیشتر سایت خبری شما نیز می شود .

نظرات کاربران

قسمتی از طراحی سایت خبرگزاری را می توان به دریافت نظرات کاربران اختصاص داد .تعامل با کاربران باعث اعتماد آنها به سایت خبری شما می شود .

قیمت های لحظه ای

در این قسمت از ساخت سایت خبرگزاری می توان از قیمت های لحظه ای ارز های مختلف مثل دلار یا یورو ، طلا ، ارز های دیجیتال مثل بیت کوین و غیره در لحظه اطلاع پیدا کرد.

تاریخچه

قسمتی از طراحی سایت می تواند به تاریخچه خبرگزاری شما بپردازد . مواردی مثل آدرس دفتر و اطلاعات تماسی نیز در این بخش قرار می گیرد .

مزایا طراحی سایت خبرگزاری

 1. باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما می شود.
 2. ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت باعث دسترسی دائمی آن است. مقوله واکنش گرا بودن در طراحی سایت خبرگزاری اهمیت بیشتری پیدا میکند. زیرا کاربران برای دسترسی به جدید ترین اخبار باید در هر لحظه و در هر مکانی با هر وسیله ارتباطی بتوانند بلافاصله وارد سایت شوند و از اخبار آن بهره ببرند.
 3. از طرفی هزینه تبلیغات به مراتب در اینترنت کمتر است.
 4. ویژگی مهم دیگر در طراحی سایت خبری سرعت بارگذاری مطالب است.
 5. استفاده از قالب های استاندار در سایت های خبری و طراحی بهینه آن باعث کاربر پسند شدن سایت می شود.  
 6. ارائه پشتیبانی شبانه روزی در وب سایت که باعث اعتماد مخاطب است.
 7. از طرفی امکان آن است که اخبار خود را به سرعت در سطح جهان مطرح کنید .
 8. به سرعت از رقبا بیشمار خود در عرصه وب سایت های خبری می توانید سبقت بگیرید.
 9. و عوامل بیشمار دیگر که طراحی سایت خبرگزاری برای شما را با اهمیت نشان می دهد.
شرکت طراحی سایت خبرگزاری

اهمیت سئو در شرکت طراحی سایت خبرگزاری

 • طراحی سایت خبرگزاری مناسب قدم نخست برای حضور کسب و کار شما در فضای اینترنت است . قدم بعدی حضور وب سایت شما در رتبه های بالا جست و جو توسط کاربران در گوگل است.
 • برای حضور در صفحات اول موتور جست و جو گر گوگل نیاز است تا وب سایت طراحی شده خبری شما از تمامی قوانین سئو پیروی کامل کند . سئو به معنای بهینه سازی صفحات ساخته شده برای کسب و کار شما است . به طورکلی سئو باغث می شود که ترافیک جست و جو صفحه شما افزایش یابد.
 • پس هدف شما باید داشتن یک سئو سایت خبری مناسب باشد . قطعا با سپردن طراحی سایت خبرگزاری خود به شرکت طراحی سایت خبرگزاری ایرانیان ، این امر به سرعت ممکن می شود . زیرا که شرکت ایرانیان  از متخصصین کاربلد و پرسنلی مجرب در طراحی سایت های خبری استفاده می کند.

همین حالا سفارش دهید.

سفارش طراحی سایت با به روز ترین خدمات در حوزه طراحی سایت آماده دریافت درخواست های شماو ارائه مشاوره رایگان میباشد

مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

نمی توان نرخ دقیقی برای طراحی سایت مشخص کرد. متناسب با نیازها و بخش هایی که مدنظر شماست هزینه متغییر خواهد بود .

اصولا سایت های خبرگزاری جز زمان برترین سایت ها هستند.  اما شرکت ایرانیان در عرض چند دقیقه یکی از بهترین سایت های خبرگزاری را تحویل شما می دهند .

بله شرکت طراحی سایت خبرگزاری ایرانیان پنل مدیریت کاملی برای حالت ریسپانسیو دارد. بعد از اتمام ساخت وب سایت با یک کلیک می توانید حالت ریسپانسیو را تنظیم نمایید. یا اینکه حالت موبایل و تبلت را به دلخواه خودتان چیدمان نامیید.

وب سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی وب سایت ایرانیان تا 6 ماه پشتیبانی رایگان دارند . در این مدت سعی می شود تمام عیب های شما به صورت کامل رفع شود . 

بله. با توجه به اینکه در شرکت ایرانیان طراحی سایت خبرگزاری  به صورت داینامیک انجام می‌شود. امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.

بله. امکان ویرایش قسمت‌های مختلف سایت خبرگزاری توسط مشتری وجود دارد. بدین منظور یک فیلم آموزشی برای مشتریان سایت اختصاصی، توسط شرکت ایرانیان تهیه و ارائه می‌گردد تا مشتری بتواند تغییرات لازم را شخصا اعمال کند.

مشتریان شرکت طراحی سایت خبرگزاری ایرانیان می‌توانند از طریق هاست خود فایل بکاپ تهیه کنند. اما اگر مهارت لازم برای تهیه بکاپ ندارید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی درخواست تهیه بکاپ خود را اعلام نمایید. تا کارشناسان ما از اطلاعات سایت شما بکاپ تهیه کنند.

سایت های طراحی شده توسط شرکت ایرانیان همگی بر اساس مسائل سئو هستند. پس شک نکید که در گوگل دیده خواهد شد .

توضیحات بیشتر

امروزه به دلیل مشغله کاری که اغلب افراد با آن روبرو هستند. کمتر کسی به دنبال اخبار از روزنامه، تلویزیون و موارد دیگر می رود. اما یک سایت خبرگزاری مناسب تمام طول روز با اخبار لحظه ای در کنار شما هست.

بله. کاربران می توانند با پنل های خود وارد بخش کاربران شوند و اخبار را به روز نمایند.

اصولا به صورت پیش فرض بر اساس تاریخ انتشار آنها قرار روی سایت قرار می گیرند. اما این بحث قابلیت تغییر نیز دارد .

ویژگی های زیادی وجود دارد که یک سایت خبرگزاری باید آنها را دارا باشد. اما مهم ترین آن ریسپانسیو بودن سایت خبرگزاری است. زیرا افراد بیشتر با گوشی موبایل به اخبار این وب سایت ها دسترسی پیدا می کنند.

در جهان امروز، در هر لحظه به تعداد اخبار در ایران و جهان افزوده می شود. این امر باعث می شود که مردم به سمت سایت های خبرگزاری حرکت کنند. پس مخاطبان این سایت ها در حال افزایش است. بالطبع با افزایش مخاطبان آنها درآمد یک سایت خبرگزاری با طراحی مناسب فوق العاده بالا است.

درباره ما

ایرانیان که با خدمات تخصصی برنامه نویسی در حوزه های مختلف صاحب سبک میباشد در سال 1385 با همکاری چند جوان مستعد و خلاق به وجود آمده است. این شرکت خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهد.

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، جردن، تابان غربی مجتمع اداری تجاری نور

تلفن تماس:

02188881772

02188881776

ایمیل:

info@bhiranian.com

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top