نمونه کار طراحی سایت

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی سایت سازمان جهاد کشاورزی استان قم

سازمان جهاد کشاورزی استان قم با هدف دسترسی بیشتر و سریعتر افراد به خدمات این سازمان و خدمت رسانی به تعداد بیشتری از افراد در زمان کمتر اقدام به طراحی سایت سازمانی نموده است. این وب سایت توسط برترین شرکت طراحی سایت با برند ایرانیان طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی سایت پورتالی ایرانیان با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.سایت سازمانی میتواند برای بازدید بیشتر با سئو و دیجیتال مارکتینگ خدمات خود را بهتر در خدمت دیگران قرار دهد.

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی سایت شهرداری بیرجند

شهرداری بیرجند در سال 1310 تشکیل و در راستای خدمت به همشهریان برای بهتر انجام دادن کارهایشان توسعه پیدا کرده است. مجتمع برنامه نویسی ابرانیان برای اهداف این سازمان سایتی در خور و زیبا و کارآمد طراحی کرده و در اختیار هم نوعان عزیز قرار داده است. کاربران سایت های شهرداری در واقع همه ی افراد یک شهر هستند. به همین دلیل برای سهولت در امر خدمت رسانی به مردم باید سایت های شهرداری متناسب با نیاز کاربران طراحی و توسعه پیدا کنند. تیم ایرانیان با توجه به نیاز کاربران و خلاقیت های خودشان سایت های زیبا و در خور آن سازمان طراحی میکنند.

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی سایت اداره کل بهزیستی استان فارس

از آنجا که امروزه سرعت بخشیدن ارائه خدمات به ارباب رجوع، در دستور کار اکثر سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی قرار گرفته است و از اولویت های کاری آن هاست؛ بنابراین داشتن یک سایت سازمانی مسئله ای مهم است.

اداره کل بهزیستی استان فارس به منظور ارائه خدمات در بستر اینترنت و دسترسی بیشتر افراد به خدمات ارائه شده ی این سازمان اقدام به طراحی سایت بهزیستی فارس نمود. 

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی سایت شهرداری بم

سایت شهرداری بم برای ارائه خدمات شهرداری، با استفاده از جدیدترین متد های روز دنیا طراحی شده است.

نمونه کار طراحی سایت شهرداری بم توسط دپارتمان طراحی سایت مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد یکی ار برترین شرکت های طراحی وب سایت  نوشته شده است. و با استفاده از بسته طراحی سایت شهرداری و سازمان های تابعه ایراکد پیاده سازی شده است.

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی سایت سازمان امداد و نجات کشور

سازمان امداد و نجات کشور با هدف ارائه بهتر خدمات اینترنتی به کاربران خود اقدام به طراحی سایت نمود. نمونه کار طراحی سایت سازمان امداد و نجات کشور توسط برترین شرکت طراحی سایت بنام مجتمع برنامه نویسی ایرانیان طراحی شده است .

این پروژه با استفاده بسته طراحی سایت سازمانی مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.سایت سازمانی میتواند برای بازدید بیشتر با سئو و دیجیتال مارکتینگ خدمات خود را بهتر در خدمت دیگران قرار دهد.

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی سایت شهرداری زابل

شهرداری زابل سال 1304 تاسیس شده است. و از زمان تاسیس در حال خدمت به همشهریان می باشد. طراحی و توسعه سایت توسط مجتمع برنامه نویسی ایرانیان  یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت انجام شده و توانسته است در پیشبرد اهداف این سازمان کمک فراوانی بکند.

نمونه ساخت سایت شهرداری زابل با استفاده از بسته طراحی سایت شهرداری و سازمان های تابعه ایرانیان پیاده سازی شده است.

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی سایت پورتال اداره کل بهزیستی استان خراسان جنوبی

اداره کل بهزیستی استان خراسان جنوبی در جهت کم کردن بروکراسی اداری برای ارائه خدمات بهتر به افراد در بستر اینترنت و دسترسی آسان افراد به این سازمان اقدام به طراحی سایت اداره  بهزیستی نموده است. سایت پورتال اداره کل بهزیستی استان خراسان جنوبی سایت توسط برترین شرکت طراحی سایت با برند مجتمع برنامه نویسی ایرانیان طراحی شده است. این پروژه با استفاده بسته طراحی سایت اداری مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با جدیدترین متدهای روز دنیا پیاده سازی شده است.سایت اداری میتواند برای بازدید بیشتر با سئو و دیجیتال مارکتینگ خدمات خود را بهتر در خدمت دیگران قرار دهد.

Previous slide
Next slide

نمونه کار طراحی سایت شهرداری بابلسر

امروزه مردم ترجیح می دهند به جای مراجعه حضوری، به وب سایت یک سازمان یا نهاد مراجعه کنند. و اطلاعات مورد نیاز خود در مورد خدمات، رویدادها، تغییرات و قوانین جدید را دریافت کنند.به همین دلیل طراحی سایت شهرداری امری بسیار مهم و نیازمند دقت می باشد.مجتمع برنامه نویسی ایرانیان  یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت برای شهرداری های زیادی این دقت را مبذول داشته و سایت های زیادی طراحی کرده است که سایت شهرداری بابلسر یک نمونه از آن است.

 

درباره ما

ایرانیان که با خدمات تخصصی برنامه نویسی در حوزه های مختلف صاحب سبک میباشد در سال 1385 با همکاری چند جوان مستعد و خلاق به وجود آمده است. این شرکت خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهد.

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، جردن، تابان غربی مجتمع اداری تجاری نور

تلفن تماس:

02188881772

02188881776

ایمیل:

info@bhiranian.com

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top