نمونه کارهای ربات تلگرام

نمونه کار ربات املاک آلفا

مشخصات فنی ربات املاک به شرح زیر است:

ربات املاک آلفا یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای مشاورین املاک می باشد و با آیدی @alphainmelk_bot در تاریخ آبان 99 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

نمونه کار ربات دفتر اسناد رسمی

مشخصات فنی ربات به شرح زیر است:

ربات دفتر اسناد رسمی یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای کلیه دفاتر اسناد رسمی می باشد و با آیدی @daftarasnadbot در تاریخ خرداد 98 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

نمونه کار ربات صندوق قرض الحسنه

مشخصات فنی ربات به شرح زیر است:

ربات صندوق قرض الحسنه  یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای کلیه صندوق های خانوادگی، قرض الحسنه، بانک ها و… که مدیریت وام و پرداخت صورتحساب مشتریان را بر عهده دارند، می باشد و با آیدی @MyvsszBotدر تاریخ اردیبهشت 99 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

نمونه کار ربات صندوق قرض الحسنه فارسان

مشخصات فنی ربات به شرح زیر است:

ربات صندوق قرض الحسنه فارسان یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای کلیه صندوق های خانوادگی، قرض الحسنه، بانک ها و… که مدیریت وام و پرداخت صورتحساب مشتریان را بر عهده دارند، می باشد و با آیدی @farsan_bot در تاریخ خرداد 98 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

نمونه کار ربات ثبت اطلاعات نادکو

مشخصات فنی ربات به شرح زیر است:

ربات ثبت اطلاعات نادکو یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای عموم مردم می باشد و با آیدی @nadco_bot در تاریخ اسفند 98 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

نمونه کار ربات فروشگاهی گرین کو

مشخصات فنی ربات به شرح زیر است:

ربات گرین کو یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای عموم مردم می باشد و با آیدی @greendecoBot در تاریخ تیر ماه 97 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

نمونه کار ربات کافه آرامیس

مشخصات فنی ربات به شرح زیر است:

ربات کافه آرامیس یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای کلیه کافه ها می باشد و با آیدی @aramis_bot در تاریخ بهمن 97 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

نمونه کار ربات املاک بزرگ علیزاده

مشخصات فنی ربات به شرح زیر است:

ربات املاک بزرگ علیزاده یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای مشاورین املاک می باشد و با آیدی Dr_Homes_bot@ در تاریخ اسفند 97 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

نمونه کار ربات خیریه

مشخصات فنی ربات به شرح زیر است:

ربات خیریه یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای مراکز خیریه با آیدی khouban_bot@ می باشد و در تاریخ اردیبهشت 97 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

درباره ما

ایرانیان که با خدمات تخصصی برنامه نویسی در حوزه های مختلف صاحب سبک میباشد در سال 1385 با همکاری چند جوان مستعد و خلاق به وجود آمده است. این شرکت خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهد.

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، جردن، تابان غربی مجتمع اداری تجاری نور

تلفن تماس:

02188881772

02188881776

ایمیل:

info@bhiranian.com

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top