شرکت طراحی اپلیکیشن املاک

پیشرفت کردن در حوزه ی اپلیکیشن املاک همراه با مارکتینگ از تخصص ما است .

شرکت طراحی اپلیکیشن املاک

با طراحی اپلیکیشن املاک توسط ما کسب و کارتان را رونق دهید و به موفقیت برسید.

خبرگزاری

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

یک اپلیکیشن اختصاصی مثل خانه هایی می باشند که دقیقا مطابق نیاز های صاحب خانه طراحی شده است و این امکان را به شما می دهد تا خدمات و محصولات خود را به سادگی به دیگران عرضه کنید و در جذب بیشتر مشتری و افزایش سوددهی شما نقش مؤثری دارد.

PWA طراحی

طراحی اپلیکیشن حرفه ای

طراحی اپلیکیشن به صورت حرفه‌ای، سریع ترین راهی که می توان به راحتی شما خدمات خودتان را از طریق اینترنت در معرض دید عموم قرار دهید و به سادگی با مشتریان خود در ارتباط باشید. با طراحی اپلیکیشن حرفه ای تاثیر چشمگیری در رشد و ترقی کار خود خواهید دید.

افزایش بهتر

قالب های آماده

افراد می توانند از قالب های آماده برای طراحی سایت خود یا معرفی اپلیکیشن استفاده کرده و سپس در عرض چند ساعت تمامی محتوای خودشان را در آن توسعه دهند و قرار دهند. استفاده از قالب های آماده باعث صرفه جویی در زمان می شود.

شرکت طراحی اپلیکیشن املاک ایرانیان

امروز به دلیل پیشرفت تکنولوژی و به دلیل سود زیاد در آن، کارهای سنتی روز به روز به سمت دیجیتالی شدن پیش می روند. پس بهتر است شما نیز وقت را از دست ندهید و هر چه سریع تر وارد این حوزه شوید و اقدام به ایجاد کسب و کار اینترنتی نمایید.

طراحی اپلیکیشن املاک برای دسترسی سریع تر و راحت تر مشتریان به مشاورین املاک و پیدا کردن خانه و ملک مورد نظرشان جهت اجاره، رهن، خرید و… است. تیم ایرانیان کمک شایانی در جهت ساخت اپلیکیشن املاک به شما خواهد کرد و اپلیکیشنی مطابق با نیازهای شما و ظاهری جذاب در اختیار شما قرار خواهد داد تا شما بتوانید به راحتی کسب و کارتان را رونق دهید.

پخش ویدیو
گسترش کسب و کار

با اپلیکیشن املاک کسب و کارتان را گسترده کنید

در عصر امروز، رقابت ها به بستر مجازی نیز راه پیدا کرده است. برنامه ریزی و اجرا کردن یک استراتژی رشد برای گسترش کسب و کار خود نه تنها باعث بقای کسب و کار شما در دوران سخت می شود بلکه یک امنیتی برای شما در رقابت بین شرکت های دیگر ایجاد می کند. تعداد زیادی از افراد از طریق اینترنت و به صورت انلاین به دنبال خانه می گردند

با استفاده از اپلیکیشن املاک می توانید بدون واسطه خیلی سریع خانه ها، آپارتمان ها، زمین ها و اداره ها را با تصاویر و مقعیت مکانی و امکاناتشان به مشتری ارائه دهید. شما با داشتن اپلیکیشن املاک می توانید صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه کنید و از طریق اینترنت و راه دور با مشتریان خود در ارتباط باشد و به آن ها مشاوره بدهید. این کار باعث جذب بیشتر مشتری و افزایش سوددهی شما خواهد شد.

مزایای ساخت اپلیکیشن املاک

ارائه مشاوره آنلاین

یکی از مزایای ساخت اپلیکیشن املاک ارائه خدمات مشاوره ای به صورت آنلاین به مشتریان می باشد که این کار نیز موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان می شود. بخش مشاوره سبب افزایش جذب و رضایت مندی مشتری از اپلیکیشن می شود.

تسریع و افزایش فروش

یکی از مزایای دیگر ساخت اپلیکیشن املاک باعث می شود تا مشتریان به سرعت و با صرف کمترین زمان و هزینه خدمات مورد نظر خود را دریافت کند. اپلیکیشن های موبایل قابلیت سرعت دادن به کارهای تجاری و کسب و کار را دارند، تسریع و افزایش فروش یکی از مزیت های مهم اپلیکیش های املاک می باشد.

ارتباط حرفه ای با مشتری

ارتباط برقرار کردن با مشتریان به صورت مداوم، سبب نگه داشتن مشتری و وفا دار ماندن آن به سایت شما خواهد شد و یکی از مهمترین مزایای یک اپلیکیشن برای موفق شدن یک تجارت می باشد. اپلیکیشن املاک این امکان را می دهد که با مشتریان خود ارتباط مستقیم و دائمی داشته باشید و از نظرات و پیشنهادهای آن ها در جهت بهبود کسب و کارتان بهره ببرید.

تسریع در جستجوی املاک

جستجوی سریع و آسان موجب بهبودی کاربر و جلب رضایت او می شود. مشتری می تواند بدون نیاز به مراجعه حضوری و با یک سرچ ساده مثلا بر اساس هزینه یا منطقه جغرافیایی، کلیه املاک به همراه تصاویرشان و خدمات دیگر را دریافت کند.

ایجاد یک بازاریابی مستقیم

طراحی یک اپلیکیشن املاک روشهای مختلفی برای ایجاد یک بازاریابی مستقیم و بدون واسطه ایجاد می کند. دربازاریابی مستقیم بدون صرف هیچ مبلغ اضافی می توانید تعداد مشتریان خود را روز به روز افزایش دهید و به کسب و کارتان رونق بخشید.

ایجاد کردن برند تجاری

طراحی کردن اپلیکیشن املاک باعث می شود برای تجارت خود، یک برند یا هویت منحصر به فرد ایجاد کنید. ایجاد برند تجاری که هویت شما می باشد و گسترش آن موجب جذب بیشتر مشتریان و نیز دریافت کردن سود بیشتر برای شما می شود.

چرا طراحی اپلیکیشن املاک مهم است؟

 • افزایش اعتبار کسب و کار شما
 • امکان به نمایش گذاشتن خدمات و کسب و کار خود در سطح جهانی 
 • جلب اعتماد بیشتر مشتری و بازدید کننده سایت
 • ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته 
 • ارتباط مستمر و همیشگی با مخاطبان
 •  تبلیغات اینترنتی بسیار کم هزینه 
 • تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل
 • پیشی گرفتن از رقبا و بالا بردن مزایای رقابتی
 •  

یک اپلیکیشن املاک می تواند همزمان به هزاران نفر خدمت رسانی انجام دهد. این امر به شما این امکان را خواهد داد که با هر کسی که تمایل داشته باشید که صدای آن ها را بشنوید، در زمانی که مناسب آن فرد باشد با او ارتباط برقرار کنید.

یک اپلیکیشن املاک می تواند همزمان به هزاران نفر خدمت رسانی انجام دهد. این امر به شما این امکان را خواهد داد که با هر کسی که تمایل داشته باشید که صدای آن ها را بشنوید، در زمانی که مناسب آن فرد باشد با او ارتباط برقرار کنید.

تمایل کسب و کار ها برای حضور در فضای مجازی و آنلاین باعث درآمدزایی از طراحی اپلیکیشن می شود و یک تجارت پر سود برای شان ایجاد می کند. افراد زیادی توانسته اند با کسب و کار از طریق اپلیکیشن به رونق زیادی در کسب و کار برسند.

یک سایت و اپلیکیشن مکان بسیار خوبی برای استفاده از بند تجاری شما می باشد. با ایجاد و طراحی و مدیریت بهینه سایت خود می توانید تصویر خیلی خوب و به یاد ماندنی از خودتان در ذهن آن ها ایجاد نمایید.

چرا طراحی اپلیکیشن مهم است؟

 • افزایش اعتبار کسب و کار شما
 • امکان به نمایش گذاشتن خدمات و کسب و کار خود در سطح جهانی 
 • جلب اعتماد بیشتر مشتری و بازدید کننده سایت
 • ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته 
 • ارتباط مستمر و همیشگی با مخاطبان
 •  تبلیغات اینترنتی بسیار کم هزینه 
 • تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل
 • پیشی گرفتن از رقبا و بالا بردن مزایای رقابتی
 •  

یک اپلیکیشن املاک می تواند همزمان به هزاران نفر خدمت رسانی انجام دهد . این امر به شما این امکان را خواهد داد که با هر کسی که تمایل داشته باشد آن ها را بشنود در زمانی که مناسب آن فرد باشد به اشتراک بگذارید.

تمایل به کسب و کار ها برای حضور در فضای مجازی آنلاین باعث درآمدزایی از طراحی اپلیکیشن به یک تجارت پر سود درآمده است . افراد زیادی توانسته اند با کسب و کار از طریق اپلیکیشن به درآمد های بالایی برسند.

یک سایت و اپلیکیشن مکان بسیار خوبی برای استفاده از بند تجاری شما می باشد. با ایجاد و طراحی و مدیریت سایت خود می توانید تصویر خیلی خوبی از خودتان در ذهن آنها ایجاد نمایید.

مراحل ساخت اپلیکیشن املاک

ابتدا باید اهداف کسب و کار خود و نیازهای مشتریان را مشخص کنید. سپس بررسی کنید اپلیکیشن شما به چه امکاناتی نیازمند است.

برای طراحی و ساخت اپلیکیشن مشاورین و واحد فنی شرکت ایرانیان به شما کمک خواهند کرد. برای ساخت اپلیکیشن مد نظرتان مراحل زیر را طی کنید:

1.با توجه به نوع اپلیکیشن که در نظر دارید یک قالب را انتخاب نمایید و در ایرانیان ثبت نام کنید.

2.قالب مدنظر خود را با سلیقه خودتان شخصی سازی نمایید. به کمک قابلیت درگ اند دراپ، متون، گالری، ویدیو و … را به سایت خودتان اضافه نمایید.

3.امکاناتی که نیاز دارید مثل فروشگاه انلاین، وبلاگ، نمونه کارها و … را به اپلیکیشن اضافه نمایید.

4.با استفاده از ابزارهای پیشرفته سئو و راه کارهای مارکتینگ، کاربران اپلیکیشن خودتان را افزایش دهید.

گسترش کسب و کار شرکت طراحی سایت

محصولات شرکت ایرانیان

همانطوری که می دانید شرکت ایرانیان از قدیمی ترین و بهترین شرکت ها در زمینه ی طراحی سایت و اپلیکیشن ، برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا و… می باشد.

این شرکت یک سری محصولات بی نظیری از جمله: سایت تاکسیرانی، سازمانی، پزشکی، فروشگاهی، خبری، خدمات شهری و… عرضه کرده است که در پایین برخی از آنها را مشاهده می کنید.

همین حالا سفارش دهید

شرکت ایرانیان با انجام طراحی سایت به همراه به روز ترین خدمات و پشتیبانی همه ساعته، آماده دریافت درخواست های شما و و مشاوره رایگان می باشد

مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

بله، این امکان برای مشتریان وجود دارد به این گونه که مشتریان طرح خود را روی کاغذ پیاده سازی نمایند یا به کمک برنامه فتوشاپ طرح مورد نظر را پیاده سازی کنند و آن طرح را برای تیم فنی ایرانیان بفرستند. تا پس از بررسی قالب، تیم فنی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن را شروع کنند.

برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی شرکت می توانید تماس تلفنی برقرار کنید یا از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شرکت ایرانیان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن است همچنین این شرکت می تواند کیفیت و عملکرد اپلیکیشن شما را به صورت صد در صدی تضمین دهد.

بعد از اینکه نحوه ی سفارش خود را انتخاب کردید و آن را چه به صورت ایمیل و چه به صورت تماس تلفنی برای ما ارسال کردید ، یک توافقی بین طرفین شکل می گیرد و تمام موارد به صورت قرارداد و مکتوب نوشته می شود و قرارداد بین طرفین بسته می شود.

بعد از اینکه شما برای تیم مارکتینگ ایرانیان ایده ی خود را فرستادید، بعد از بررسی همه جزئیات ایده ی شما، یک پروپزال در اختیار شما قرار می دهد که در آن تمام اطلاعات پروژه از جمله : قیمت پروژه ی شما ، زمان بندی اتمام پروژه و… نوشته شده است.

تمامی خدمات موجود در طراحی اپلیکیشن ایرانیان ، شامل یکسال پشتیبانی رایگان و حرفه ای از خدمات اپلیکیشن شما می باشد که این پشتیبانی هم به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می شود.

بله ، شما وقتی اپلیکیشن خود را دریافت کردید به مدت یک سال از پشتیبانی رایگان برخوردار می باشید ، بعد از اتمام این مدت شما مجدد می توانید پشتیبانی خود را تمدید کنید که این مدت از یک ماهه آغاز و تا 1 سال ادامه دارد.

توضیحات بیشتر

وردپرس بهترین و آسان ترین سیستم مدیریت محتوا برای ساخت وب سایت وردپرسی است، زیرا: 

1.وردپرس در ایران نماینده رسمی دارد و تمام نسخه های آن رایگان و فارسی هستند.

2.وردپرس دارای پوسته ها و تم های زیبایی است.

3.وردپرس برای تازه کاران عالی است!

4.معمولا قالب های آماده وردپرس ریسپانسیو هستند یعنی برای موبایل، تبلت،رایانه بهینه می شود.

5.استفاده از آن راحت است.

6.موتور های جستجو علاقمند به سایت های وردپرسی هستند.

 

پس از طراحی سایت وردپرسی، قدم بعدی بهینه سازی سایت شما برای موتور های جستجو  است. هدف روش های سئو این است که هنگام جستجوی کاربران در گوگل و سایر موتورهای جستجو، این موتورها رتبه‌ی بهتری را به مقاله‌ها و محتواییک سایت اختصاص دهند. وردپرس با  پلاگین ها و افزونه هایی مختلفی همچون yoast این امکان را دراختیار ما قرار می دهد تا سایت خود را بهینه کنیم. بازاریابی محتوایی و سئو برای کسب و کار شما ارزش افزوده ای پایدار ایجاد میکنند که حتی پس از متوقف کردن فعالیت های خود تا مدت ها برای شما سودآور خواهند بود.

قابلیت هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل نیازهایی که کاربران دارند و ارائه ی بهتر خدمات به آن ها می باشد. هوش مصنوعی می تواند در مدیریت اپلیکیشن املاک به شما کمک بسیاری بکند. همچنین هوش مصنوعی باعث صرفه جویی در زمان کارمندان املاک و نیز کسانی که جستجوی ملک ها را انجام می دهند، می شود.

امروزه جستجوی کاربران در بستر تلفن های همراه آن ها انجام می شود. تعداد کسانی که در گوشی موبایل خود و به صورت آنلاین به دنبال یک ملک می گردند بیشتر از کسانی می باشد که به شکل حضوری ملک خود را انتخاب می کنند. با طراحی یک اپلیکیشن املاک می توانید ارتباط بیشتری با مشتریان برقرار کنید و بهره وری خودتان را افزایش دهید.

درباره ما

ایرانیان که با خدمات تخصصی برنامه نویسی در حوزه های مختلف صاحب سبک میباشد در سال 1385 با همکاری چند جوان مستعد و خلاق به وجود آمده است. این شرکت خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ ارائه میدهد.

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، جردن، تابان غربی مجتمع اداری تجاری نور

تلفن تماس:

02188881772

02188881776

ایمیل:

info@bhiranian.com

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
سایدبار Scroll To Top