ما دراینجا برخی از روش های کسب درآمد از بیت‌کوین را به شما معرفی می‌کنیم که چنانچه انگیزه و توان کافی داشته باشید می‌توانید از داشتن بیت‌کوین لذت ببرید. البته برخی از روش‌هایی که اینجا معرفی‌شده‌اند نیاز به‌زحمت کمتری دارند که طبیعتاً درآمد کمتری را هم نصیب شما می‌کنند و درعین‌حال روش‌های دیگری هم هستند که باید زحمت بیشتری در آن‌ها بکشید و بدون تردید سود بیشتری هم به دست می‌آورید.

آب‌باریکه‌ای از بیت‌کوین!

سایت‌هایی هستند که در قبال انجام یک سری از وظایف از پیش تعیین‌شده به شما بیت‌کوین می‌دهند.
این مقدار بیشتر از یک آب‌باریکه نیست! و درنتیجه کسب درآمد از بیت‌کوین با این سایت‌ها یک فرایند طولانی است.پرداخت به ازای کلیک یکی از مدل‌هایی است که معمولاً در این سایت‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این مدل که بیشتر توسط سایت‌های تبلیغات مورداستفاده قرار می‌گیرد گزینه پایداری برای کسب درآمد نیست و در بهترین حالت برای کسب ۱ دلار معادل بیت‌کوین در یک روز باید در حدود ۳۴۰ تبلیغ را ببینید.درهرصورت اگر به این روش علاقه‌مند هستید سایت CoinAdder امکان کسب درآمد از بیت‌کوین را فراهم کرده است.سایت Bitcoin Faucet هم با همین روند درآمد اندکی از بیت‌کوین را برای شما فراهم می‌کند.در این سایت شما تبلیغ‌هایی بر روی سایت خودتان به نمایش می‌گذارید و به ازای تعداد مشاهده تبلیغ بیت‌کوین یا بهتر است بگوییم ساتوشی دریافت می‌کنید.
کسب درآمد از بیت‌کوین با کارهای کوچک
کارهای کوچک در قبال مقادیر کوچک بیت‌کوین انجام می‌شوند.
این کارها از تست کردن یک پلاگین جدید و بررسی سازگاری آن با مرورگرها تا ریت کردن یک توییت را شامل می‌شود. به علاوه سایت‌هایی که در قبال بازی‌های آنلاین به شما بیت‌کوین می‌دهند هم در همین دسته قرار دارند.
سایت Coinworker به همین منظور طراحی‌شده است و شبیه به سایت‌های فریلنسری است.
اگرچه درآمد بیت‌کوینی که از این سایت‌ها به دست می‌آورید هم اندک است اما نسبت به سایت‌های تبلیغاتی شمارا بیشتر راضی می‌کند.
جویندگان بیت‌کوین دست به قلم شوید!
اگر بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را می‌شناسید و می‌توانید درباره آن‌ها بنویسید و به اشتراک نوشته‌هایتان با دیگران علاقه دارید می‌توانید به کسب درآمد از بیت‌کوین بپردازید.

البته برحسب شناختی که از بیت‌کوین دارید درآمد شما هم درجات متفاوتی خواهد داشت.
BitcoinTalk یک انجمن اینترنتی درباره بیت‌کوین، بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک)، استارتآپ‌های این حوزه و … است که در طی سالیان گذشته به شهرت خوبی رسیده است.این انجمن اینترنتی به کاربرانی که پست‌هایی در قالب کمپین‌های تبلیغی برای استارتآپ‌ها بنویسند بیت‌کوین پاداش می‌دهد.البته کسب درآمد از بیت‌کوین با این کمپین‌ها شامل قواعد سخت‌گیرانه‌ای می‌شود که شاید خیلی از افراد حوصله آن را نداشته باشند.میزان درآمدی که از نوشتن پست برای کمپین‌های Bitcointalk کسب می‌شود بر حسب سطح عضویت کاربران و کیفیت پست‌هایی که می‌نویسند می‌تواند بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار متغیر باشد. شکل دیگری از کسب درآمد در این انجمن اینترنتی دستخوش (Bounties) است. شرکت‌ها و استارتآپ‌ها بابت محتوای ترویجی و تبلیغی که شما برای محصولات جدید آن‌ها می‌نویسید به شما بیت‌کوین می‌دهند.
که این مقدار هم‌بستگی به میزان فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی و جذب فالوور دارد.
بازاریابی از طریق معرف و کسب درآمد از بیت‌کوین

اما اگر انگلیسی را خوب نمی‌نویسید ولی در کل نویسنده خوبی هستید و سایت پربازدیدی دارید یا از مشاهیر اینستاگرام و تلگرام هستید! هنوز می‌توانید به کسب درآمد از بیت‌کوین بپردازید.
این روش را بازاریابی از طریق معرفی می‌نامند که شما با ارسال لینک‌های معرفی یک محصول بیت‌کوینی یا بلاک‌چینی به دیگران آن‌ها را به استفاده یا خرید از آن محصول دعوت می‌کنید.

هرچند گاهی این‌گونه از بازاریابی از حد تعادل خارج‌شده و باعث نارضایتی افراد می‌شود اما به‌هرحال روشی است که این روزها باعث درآمدزایی برای برخی شده است.
کسب درآمد از بیت‌کوین با کدنویسی و طراحی
این روزها بیشتر از هر زمان دیگری کدنویس‌هایی که در حوزه بیت‌کوین و بلاک‌چین (زنجیره‌بلوک) مهارت دارند موردنیاز هستند و این روند کم کم در ایران هم جایگاه خود را پیدا می‌کند.
مشاغل با کلاس کد نویسی در مدل‌های متفاوت و سطوح درآمدی مختلفی وجود دارند و این دیگر به شما و سابقه‌کاری و نمونه کارهایی که ارائه می‌دهید بستگی دارد که چقدر درآمد داشته باشید.
بیت‌کوین قرض بدهید
Bitbond سایتی است که امکان قرض دادن بیت‌کوین را برای بیت‌کوین داران فراهم می‌آورد. اینجا شرایطی کمی متفاوت است.
درواقع این گزینه کسب درآمد از بیت‌کوین بیشتر برای افرادی مفید است که قبلاً مقدار قابل قبولی از بیت‌کوین داشته باشند.
این مدل کار کردن با بیت‌کوین ریسک‌هایی ازجمله از دست رفتن دارایی و نبود سازمان قانونی برای پیگیری ضمانت وام و ضرر ناشی از نوسانات قیمت را به همراه دارد.
ماینینگ بیت‌کوین
در سال‌های اولیه ظهور بیت‌کوین، ماینینگ بسیار کم‌هزینه بود و به‌سادگی و سهولت انجام می‌شد. همان زمان هزاران بیت‌کوین نصیب ماینرها شد.
اما اکثر آنها اصلاً تصور نمی‌کردند روزی قیمت بیت‌کوین به بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار برسد درنتیجه بخشی زیادی از موجودی بیت‌کوینشان را خرج کردند.
امروز اما ماینرها ارزش بیت‌کوین را به‌خوبی می‌دانند و همین باعث شده که فرایند ماینینگ به‌سادگی گذشته نباشد و به یک فرایند هزینه بر و زمان‌بر تبدیل شود.
اما به هر روی یک از راه‌های کسب درآمد از بیت‌کوین همین ماینینگ یا استخراج بیت‌کوین است.
نکته مهم این است که برای استفاده از این روش کسب درآمد باید مقداری سرمایه اولیه داشته باشید.
بیت‌کوین: سه تاش ۱۶۱ میلیون تومان!
قیمت هر بیت‌کوین امروز (زمان نگارش این پست) معادل ۱۱۹۴۹ دلار است. ممکن است فردا سیر صعودی داشته باشد و نرخ بازگشت سرمایه‌گذاری آن در طول این ماه نسبت به ماه گذشته بیشتر باشد.
این‌ها جملات آشنایی هستند که از معامله‌گران بیت‌کوین زیاد می‌شنویم. یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از بیت‌کوین دادوستد یا ترید (Trade) است. تریدرها باید دانش وسیعی از تغییرات بازار، انواع نمودارهای قیمت و تکنیک‌های پیش‌بینی داشته باشند و چون دادوستد بیت‌کوین به نظر سودآورتر از سایر روش‌هایی است که در اینجا معرفی کردیم ویژگی‌های دیگری همچون پیگیری اخبار بیت‌کوین مخصوصاً در خبرگزاری‌های خارجی، شناخت روندهای بازار و داشتن هوش اقتصادی برای یک تریدر اجباری هستند.
معامله‌ی روزانه
معامله‌ی روزانه یکی از روش‌های کسب درآمد از طریق بیت‌ کوین، خرید و فروش بیت‌کوین در ۱ روز بر اساس نوسانات کوتاه‌مدت و کوچک در بازار است. چنین نوساناتی ممکن است بر اساس روندهای بازار یا صرفاً بر اساس شایعه‌ها باشند. معامله‌کنندگان می‌توانند بیت‌کوین را با سایر ارزهای مجازی و یا ارزهای فیات مانند دلار ایلات متحده معامله کنند.
ربات‌های معامله برای کسب درآمد از طریق بیت‌ کوین
راه‌اندازی ربات معامله‌ای بیت‌کوین خودتان روش پیشرفته‌ای است که اگر به‌ درستی انجام شود می‌تواند بازخوردهای خوبی داشته باشد. ما یک راهنمای کامل در مورد ایجاد ربات‌های معامله نوشته‌ایم که روش‌های کسب درآمد از طریق بیت‌ کوین و سایر ارزهای مجازی را به شما نشان می‌دهد. برخی از ربات ها و سیستم‌عامل‌ها جهت استفاده در زیر آورده شده‌اند:
CryptoTrader
ربات کریپتوتریدر، یک ربات معامله است که برای کاربران راهکارهای کاملاً اتوماتیک معامله را فراهم می‌کند. در حالی‌که نیازی نیست که این ربات را روی سیستم‌های خود نصب کنند. کریپتوتریدر راهکاری ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه‌ی خرید راهکار معامله‌ی مورد علاقه‌شان یا فروش راهکاری که خودشان ثبت کرده‌اند را می‌دهد.
3Commas
سه‌کاما، یک ربات معامله‌ی بسیار محبوب است که با ارزهای مختلفی مانند بیترکس، بیتفینکس،بایننس، بیت‌استمپ، کوکوین، پولونیکس، GDAX، کریپتوپیا، هوبی و YOBIT کار می‌کند. این ربات با هر دستگاهی از تلفن همراه گرفته تا کامپیوتر و لپ‌تاپ کار می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا سیستم جلوگیری از ضرر و کسب سود را فعّال کنید و فعّالیّت موفق‌ترین کاربران را کپی کنید.
Cryptohopper
کریپتوهاپر، یک ربات خودکار معامله است به این معنی که می‌تواند ۲۴ ساعته ارز مجازی را مبادله کند. چه شما سر کامپیوتر باشید، چه نباشید. این سیستم به شما اجازه می‌دهد تا بر اساس شاخص‌های معیّنی معامله کنید یا با یک سیگنال که سیگنال‌های خرید را می‌فرستد مشترک شوید. بر اساس وب‌سایتشان، “اولین و تنها ربات معامله‌ی ارز مجازی اتوماتیک هستند که سیگنال‌های حرفه‌ای خارجی را ادغام می‌کند”.
معاملات آتی بیت کوین
اگرچه این روش مشابه معامله‌ی روزانه است، “قرارداد برای تفاوت” شامل خرید و فروش بیت‌کوین نمی‌شود. به‌ جای آن قراردادی برای بیت‌کوین خریداری می‌کنید. معنایش این است که مجبور نیستید در واقع بیت‌کوینی خریداری یا نگهداری کنید. یکی از مزایای این روش این است که می‌توانید بیت‌کوین را حذف کنید. یعنی اگر قیمت پایین آمد، سود شما افزایش می‌یابد و به شما اجازه می‌دهد از معامله خود سود ببرید. یکی از معایب این روش این است که کنترلی روی بیت‌کوینی که با آن معامله می‌کنید ندارید و انگار صاحب بیت‌کوین نیستید. بنابراین فقط به منظور تجاری استفاده می‌شود.
گزینه‌های باینری
گزینه‌های باینری (علّت نام‌گذاری این است که تنها گزینه‌های موجود بردن و باختن هستند) یک راهکار معامله است که به شما اجازه می‌دهد پیش‌بینی کنید که قیمت بیت‌کوین در یک بازه‌ی زمانی صعود یا نزول خواهد کرد. اگر صعود یا نزول در آن دوره رخ بدهد، هزینه‌ای را که در ابتدای ورود به این کار روی آن توافق کرده‌اید را پرداخت می‌کنید. اگر اتّفاق نیفتاد، سرمایه‌ی خود را از دست خواهید داد.

نتیجه‌گیری
موارد ذکر شده شاید جامع نباشند ولی معروف‌ترین روش‌های کسب درآمد از طریق بیت‌ کوین و درآمد آنلاین هستند. همان‌طور که در ابتدا اشاره شد، چیزی به‌ عنوان بیت‌کوین رایگان وجود ندارد و در عوض آن باید چیزی ارائه شود، خواه زمان باشد، خواه تخصّص و خواه هر ۲ مورد. اگرچه در بازار در حال رشد، نیاز به تخصّص در زمینه‌ی بیت‌کوین و تخصّص در محصولات مرتبط با بیت‌کوین به این معنی است که بهترین زمان برای وارد شدن در عرصه‌ی بیت‌کوین است.

منبع: payment , blockchain

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.