امروز هم به معرفی یکی از نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه به نام Geo Reality خواهیم پرداخت. البته بهتر است، ابتدا با مفهوم واقعیت افزوده بیشتر آشنا شویم. واقعیت افزوده به روشهایی گفته میشود که امکانات و ویژگیهای بیشتری را به واقعیت موجود اضافه میکند و عملاً پل ارتباطی بین دنیای واقعی و دنیای مجازی بوجود می آورد.
واقعیت افزوده در دنیای امروز هر غیرممکنی را ممکن میسازد و کاربردهای این فناوری روز به روز در حال بیشتر شدن میباشد.

   امروزه نرم افزارهای بسیاری هستند که از این فناوری استفاده میکنند و یکی از این نرم افزارها، نرم افزار مسیریابی Geo Reality میباشد که متناسب با سیستم عامل اندروید ساخته شده است.

کاربر میتواند در این نرم افزار مقصد خود را مشخص نماید، سپس نرم افزار با استفاده از دوربین گوشی هوشمند، شما را به مقصد راهنمایی میکند، به طوری که میتوان علائم راهنما را از دوربین و در واقعیت مجازی مشاهده کرد. از قابلیت های این نرم افزار استفاده از نقشه گوگل جهت مسیریابی میباشد.

شما در نرم افزار Geo Reality میتوانید هنگامی که مسیر را بصورت مجازی طی میکنید، مشابه حالتی که بصورت واقعی مسیر را طی خواهید کرد، از مناظر عکس بگیرید و سپس آنها را آرشیو کنید. همچنین میتوانید نمایی از StreetView را مشاهده کنید و مکان خود را بصورت مجازی در نرم افزار تغییر دهید و از بخشهای مختلف مسیر دیدن کنید.

با واقعیت مجازی که توسط نرم افزار ایجاد میشود میتوانید نقاطی از مسیر را که قبلاً مشخص کرده اید در صفحه گوشی خود مشاهده کنید. این کار شبیه بازی های رایانه ای است، اما این بار در واقعیت آن را تجربه خواهید کرد.

 

دانلود :


منبع : gisman.ir 

 

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.