ربات اینستاگرام چه فعالیت هایی  انجام میدهد؟

 

یک ربات اینستاگرام تمامی فعالیت های اساسی اینستاگرام را از جمله لایک، کامنت، فالو، آنفالو و ارسال دایرکت را به صورت زمانبندی شده و هدفمند انجام میدهد. ربات اینستاگرام اینبو نیز از این قاعده مستثنا نبوده و نیز چندین قابلیت دیگر چون ارسال پست زمانبندی شده و بخش اعلانها که تک تک تمامی این فعالیت ها را برایتان توضیح خواهیم داد.

 

لایک

شما در یک ربات اینستاگرام میتوانید بخش لایک را فعال کنید تا ربات بر اساس هدف هایی که شما برای آن تعریف کرده اید پست پیچ های هدف شما را به تعداد تنظیم شده به صورت روزانه مورد فعالیت خود قرار دهد و در پی آن فعالیت لایک پیچ شما افزایش یابد

 

کامنت

بعد از تنظیم بخش لایک حال میتوانید بخش کامنت را تنظیم کنید به این صورت که شما میتوانید داخل ربات متن های دلخواه خود را ثبت کرده و ربات به پست پیچ های هدف شما که خود شما تعریف کرده اید به مقدار معین شده کامنت های مربوطه را  ارسال و کامنت گذاری کند. چه بسا که متن های نوشته شده شما میتواند تبلیغ یک محصول و یا شامل پیام های تشکری باشد.

 

فالو

 

به صراحت میتوان گفت قدرت اصلی یک ربات اینستاگرام در انجام فعالیت فالو کردن میباشد بدین صورت که ربات از طرف پیچ شما پیچ های هدف شما را فالو میکند که در این حالت فالووینگ های شما افزایش پیدا میکند و در صورت فالوبک دادن این افراد به پیچ شما فالوور های پیچ شما افزایش پیدا خواهد کرد.

 

آنفالو

 

خب حال در نظر داشته باشید ربات اینستاگرام طی چند روز فعالیت بر روی پیچ شما فالوینگ های شما را افزایش داده و به مقدار ۷۵۰۰ یعنی مقدار حداکثری فالوینگ رسانده است حال باید چاره ای اندیشید که بخش دیگری از ربات های اینستاگرام یعنی بخش آنفالو این مشکل را برطرف میکند و پیچ هایی را که ربات از طرف پیچ شما آن ها را فالو کرده است را آنفالو میکند.

 

ارسال دایرکت

 

یکی از مهم ترین بخش هایی که برای پیچ های بیزینسی یا همان فروشگاهی حائز اهمیت بوده بخش ارسال دایرکت میباشد. شما با استفاده از این امکان قادر به تنظیم ارسال پیام دایرکتی( تبلیغاتی) خواهید بود بدین صورت که شما متن دلخواه خود را که میتواند محصول شما را برای ادمین پیچ های مورد نظرتان شرح دهد را آماده کنید و پس از تنظیمات مربوطه ربات را برای انجام این فعالیت استفاده کنید.

 

خب حال شاید از خود بپرسید که با انجام این فعالیت ها توسط ربات چه اتفاقی برای پیچ مان خواهد افتاد که ما به صراحت میگویم که تنها راه جذب فالوور واقعی استفاده از چنین ربات هایی میباشد به این دلیل که شما در این روش پیچ های مد نظر خود را به صورت مستقیم جذب صفحه خود نمیکنید در واقع آن ها را ترغیب میکنید که با میل خودشان پیچ شما را فالو کنند و عملی کردن این عمل به صورت وسیع تنها با بالا بردن فعالیت پیچ خود امکانپذیر میباشد.

 

 منبع: اینبو

 

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.