اولین مرحله در آموزش استفاده از اینستاگرام ، یادگیری نصب اپلیکیشن اینستاگرام بر روی گوشی شما است

 

ابتدا نسبت به دانلود اپلیکیشن اینستاگرام اقدام نمایید. برای این‌کار لازم است در بازار اپلیکیشنی که بر روی تلفن هوشمند‌تان نصب کرده‌اید، واژه اینستاگرام (Instagram) را جستجو نمایید، سپس اپلیکیشن اینستاگرام را از لیستی که به شما نمایش داده می‌شود، انتخاب کرده و آن را دانلود نمایید.

 

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید، برای اینکار، لازم است بر روی آیکون دوربین قرمز رنگی که در تصویر زیر می‌بینید، بزنید

 

 

برای استفاده از اینستاگرام لازم است، ابتدا اقدام به ساخت اکانت در اینستاگرام نمایید. بر روی گزینه ساین آپ (sign up) در انتهای صفحه نمایش خود بزنید. سپس ایمیل آدرس، نام کاربری، پسوورد و شماره موبایل -وارد کردن، شماره تلفن الزامی نیست، اما پیشنهاد می‌شود- خود را وارد نمایید. امکان آپلود عکس پروفایل اینستاگرام نیز برای شما قبل از ورود به مرحله بعد، وجود دارد.

بعد از اتمام مراحل نصب و ورود به اکانت اینستاگرام ، امکان اضافه کردن دوستان در اینستاگرام را نیز خواهید داشت. گزینه‌های موجود برای افزودن دوستان به اینستاگرام شامل، مخاطبین ذخیره شده در تلفن هوشمند، دوستان فیس بوک، افرادی که در توییتر با آن‌ها مرتبطید و سرچ نام افراد مورد علاقه برای ارتباط در اینستاگرام هستند.

 

 

توجه داشته باشید، برای استفاده از امکانات افزودن دوستان فیس بوک در اینستاگرام یا افزودن افرادی که در توییتر با آن‌ها ارتباط دارید، باید اطلاعات ورود به این حساب‌ها را وارد نمایید. البته این افراد نیز باید اکانت اینستاگرام داشته باشند

 

    شما می‌توانید، کاربرانی را که اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌‌کند با زدن بر روی دکمه فالو (follow) که در کنار نام آن‌ها مشاهده می‌شود، به لیست دوستان خود اضافه نمایید.

    فالو کردن کاربران شما را قادر می‌سازد تا پست‌های آن‌ها را در صفحه خانگی اینستاگرام خود مشاهده نمایید.

    شما همواره قادرید تا دوستانی تازه‌ای به اینستاگرام خود اضافه نمایید.

 

زمانی که پروسه اضافه کردن دوستان به اینستاگرام به پایان رسید، بر روی گزینه انجام شدن بزنید. پس از اتمام این مرحله، مستقیما به صفحه خانگی اینستاگرام خود ارجاع داده می‌شوید، در این صفحه، پست اینستاگرام افرادی که فالوو کرده‌اید برای شما به نمایش در خواهد آمد.

منبع: wikihow

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.