معرفی: 

به منظور پیش بینی نتایج حاصل از انتخابات شوراهای شهر و روستا و اطلاع رسانی به موقع از تغییرات رای گیری، ربات تلگرام نظرسنجی کاندیدای شورای شهر راه اندازی شد.
افرادی که در انتخابات شورای شهر کاندید شده اند با استفاده از این نرم افزار می توانند قبل از شروع انتخابات نظر مردم و تعداد رای های خود و همچنین رغیبان خود را مشاهده کنند.
اين ربات قابلیت رای گیری و نمایش همزمان نتایج، را فارغ از هر گونه جانبداري و تبليغ براي كانديدايي خاص در اختیار کاربران قرار می دهد تا از این طریق بتوانند نتیجه حاصل از انتخابات را پیش بینی کنند.
در ربات نظرسنجی کاندیدای شورا، لیستی از اسامی کاندیدای منتخب هر شهر در اختیار کاربران قرار میگیرد، کاربران می توانند به هر کدام از کاندیدا یک بار و به 7 نفر کاندیدا رای دهند.
از دیگر امنکانات مهم این سیستم امکان بروزرسانی همزمان اطلاعات می باشد به این صورت که هر بار که کاربر روی یکی از این نام ها به منظور رای دادن کلیک می کند تعداد رای های شخص  در همان لحظه افزایش می یابد.
کسانی که از این ربات استفاده میکنند می توانند با زدن دکمه ارسال شماره تلفن، شماره تلفن خود را برای ربات ارسال کنند و در جریان رای گیری قرار گیرند.

 

 

 

 

 

ربات نظرسنجی کاندیدای شورای شهر دارای پنل اختصاصی نیز برای مدیریت ربات می باشد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.
در این بخش قصد داریم قسمت های مختلف ربات را باهم بررسی کنیم:

داشبورد

بخش داشبورد برای مشاهده وضعیت ربات هوشمند است و بیشتر اطلاعات آماری در اختیار کاربر قرار میگیرد. اطلاعاتی که در این بخش در اختیار کاربر قرار میگیرد شامل : تعداد دقیق اعضای ربات ، کاندید با بالاترین آراء اخذ شده ، تعداد آراء اخذ شده موفق ، پنج کاندیدای برتر و اطلاعات کاربران میباشد .

 

آراء ثبت شده

در این قسمت لیست آراء ثبت شده به همراه اطلاعات کامل ذخیره شده است. این اطلاعات شامل: کد کاربری که رای را ثبت کرده است ، آی دی تلگرام کاربر، کاندید انتخاب شده توسط کاربر و شماره تماس کاربر می باشد که می توانید لیست تمام آراء را با اطلاعات دقیق مشاهده کنید.
در این قسمت امکان ثبت رای جدید و همچنین خروجی گرفتن از لیست و یا چاپ لیست نیز برای شما فراهم شده است .

 

لیست کاندیدها

لیست تمام کاندید ها به همراه کد فرد کاندید شده را نمایش میدهد که مدیر میتواند هر کدام از این افراد را از لیست حذف کند یا با زدن دکمه ثبت کاندید جدید کاندید جدیدی را به لیست اضافه کند. همچنین امکان گرفتن فایل خروجی و یا چاپ لیست نیز فراهم آمده است .

 

لیست کاربران

در این قسمت نیز لیست تمام کاربران که در ربات عضو هستند به همراه آی دی تلگرام و شماره تلفن شخص ثبت شده است.

 

 

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.