#

آموزش کار با ربات فروشگاهی تلگرام

با راه اندازی ربات فروشگاهی پیام ، کاربران تلگرامی ما از این پس میتوانند خرید خود را توسط این ربات به آسانی هر چه تمام تر انجام دهند. این ربات تلگرام با اتصال به پنل مدیریت شما کمک می کند تا کاربران شما بدون نیاز به ورود به وب سایت یا نصب اپلیکیشن تنها با ارسال پیام به ربات در فروشگاه شما جستجو کرده و محصولات مورد نظر خود را پیدا نمایند. اینکه عکس و اطلاعات محصول شما در تلگرام به صورت آماده برای کاربر ارسال می شود کمک می کند تا کاربر بتواند به راحتی کالای مورد نظرش را برای دوستان یا گروه هایی که عضو است فوروارد کند که این امر یکی از بهترین نوع تبلیغات ( تبلیغات شبکه ای) برای فروشگاه شما خواهد بود.

جهت سفارش طراحی ربات اختصاصی برای تلگرام می توانید با شماره 09120802195 تماس و یا از طریق تلگرام سفارش خود را ارسال کنید .

 

دوست دارید ربات تلگرام بسازید ؟

اینجا کلیک کنید.

حال گزینه های موجود در ربات را توضیح می دهیم، تا با ربات فروشگاهی پیام بیشتر آشنا شوید و استفاده از آن برای شما کاربران عزیز آسان تر شود .

 

 

گزینه هایی که در تصویر مشاهده می کنیم بخشی از گزینه های ربات فروشگاهی هستند که در زیر به آن ها می پردازیم .

دکمه تصاویر فروشگاه بزرگ : با زدن این دکمه تصاویری از فروشگاه و محصولاتش برایتان ارسال می شود.

 

 

دکمه محصولات فروشگاه :  بازدن دکمه محصولات فروشگاه، لیستی از غرفه های محصولات نمایش داده می شود که می توانید غرفه مورد نظر را انتخاب کرده و محصولات را مشاهده کنید .

 

 

گروه سرگرمی و تبلیغات : در این قسمت سرگرمی و تبلیغاتی مثل قرعه کشی های کوتاه مدت و بلند مدت، نظر سنجی ها و مسابقات مختلف می باشد .

 

 

 

 عضویت : در این قسمت می توانید راه عضویت را انتخاب کنید که دو راه مختلف کانال و پیامک دارد .

 

 

خرید آسان با استفاده از ربات فروشگاهی

فرض کنید با کسی درحال چت کردن هستید و می خواهید به او پیشنهاد بدهید فلان کالا را خرید کند. با ربات آن کالا را پیدا کنید و پیام ارسالی ربات را برای شخص مورد نظر فوروارد کنید . در زیر پیام لینک خرید سریع از طریق تلگرام و مشاهده در سایت هست.

 

جهت سفارش طراحی ربات اختصاصی برای تلگرام می توانید با شماره 09120802195 تماس و یا از طریق تلگرام سفارش خود را ارسال کنید .

 

 

سفارش پروژه برنامه نویسی

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.

بسته آماده ربات های تلگرام

عضویت در کانال تلگرام