#

ربات هوشمند تلگرام

 

در مورد تلگرام بیشتر بدانید.

 

امروزه اپلیکیشن تلگرام به یک اپلیکیشن پر کاربرد و پر مخاطب تبدیل شده است . یکی از قابلیت های مهم این اپلیکیشن ربات می باشد.شما می توانید محصولات و خدمات خود را از طریق کانال های تبلیغاتی تلگرام در اختیار کاربران مختلف قرار داده و به کسب و کار وخود رونق بخشید. ما نیز با استفاده از ربات تلگرام و طراحی و پیاده سازی سیستم ربات هوشمند ایرانیان که توسط یکی از مجرب ترین طراحان و برنامه نویسان، مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان پیاده سازی شده است، قصد داریم به کاربران خود در ارائه خدمات و محصولاتشان کمک کنیم.

معرفی کامل طراح و برنامه نویس، سیستم ربات هوشمند ایرانیان

در مورد ربات تلگرام

روبات تلگرام نوعی حساب کاربری ویژه است که برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام طراحی شده است. کاربران میتوانند با ارسال دستورات گوناگون با ربات های تلگرام در ارتباط باشند، این ارتباط میتواند در یک مکالمه شخصی و یا در یک گروه ایجاد شود. شما میتوانید ربات خود را با استفاده از API تلگرام و از طریق درخواست های HTTPS مدیریت کنید.

تفاوت های ربات تلگرام با افراد

 • ربات ها آخرین زمان آنلاین بودن ندارند و همیشه عبارت bot برای آنها نمایش داده میشود.
 • ربات ها فضای محدودی برای ذخیر اطلاعات داردند و پیام های قدیمی تر پس از پردازش توسط شما حذف میشوند.
 • ربات تلگرام نمیتواند شروع کننده مکالمه با کاربران باشد، تنها زمانیکه کاربر ربات را به گروه اضافه کند یا به آن پیام بفرستد امکان ارسال پیام از طرف ربات وجود خواهد داشت
 • در انتهای نام کاربری ربات همیشه کلمه bot حضور دارد.
 • با اضافه شدن ربات به گروه، همه پیام ها توسط ربات دریافت و تحلیل نمیشود مگر آنکه تنظیمات آن را تغییر داده باشید.
 • ربات های تلگرام هرگز غیرفعال، آفلاین یا خسته نمیشوند!

جهت سفارش طراحی ربات اختصاصی برای تلگرام می توانید با شماره 09120802195 تماس و یا از طریق تلگرام سفارش خود را ارسال کنید .

 

دوست دارید ربات تلگرام بسازید ؟

اینجا کلیک کنید.

 معرفی مجتمع برنامه نویسی ایرانیان

 شرکت برنامه نویسی آرمان اندیش مهرنگار ایرانیان با همت گروهی از ‏متخصصین و مبتکرین برجسته و دارای سابقه‌ درخشان جهت انجام انواع پروژه های برنامه نویسی در سطح کشور در تاریخ 1391/5/16 تحت شماره 4455 و شناسه ملی 10360059100 به ثبت رسیده است. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

معرفی سیستم ربات هوشمند ایرانیان

سیستم ربات هوشمند یک سیستم کاملا جامع و قوی در زمینه مدیریت، فروش، محصولات و خدمات کاربران و تبلیغ محصول از طریق کانال های تلگرام می باشد. شما می تونید این سیستم را با هزینه کم تهیه کرده و با عضویت در سیستم ربات هوشمند، کسب و کار خود را نه تنها در شهر خود بلکه در تمام نقاط کشور و در سطح فضای مجازی گسترش داده و محصولات خود را به راحتی به کاربران ارائه دهید.

اهداف سیستم

این سیستم جهت صهولت و پیشرفت کسب و کارها و به فروش گذاشتن محصولات و خدمات کاربران در فضای مجازی تلگرام از طریق کانال ها می باشد.

قابلیت های سیستم

 • امکان مشاهده لیست سفارشات، دسته بندی ها، نظرات کاربران، خدمات و محصولات و ...
 • امکان تبلیغ محصولات در فضای مجازی و گرفتن سفارش از همین طریق
 • امکان ثبت پیگیری کاربران و پاسخ گویی به درخواست ها
 • قابلیت گزارش گیری
 • امکان درج محصول، دسته بندی، ادمین کانال و کانال جدید

معرفی کامل پنل مدیریت سیستم ربات هوشمند

داشبورد
قسمت داشبورد برای مشاهده وضعیت سیستم ربات هوشمند شماست . که اطلاعاتی از قیبل تعداد دقیق اعضای ربات، تعداد کلیک هایی که در ربات شده است ، تعداد سفارشات موفق انجام شده، لیست آخرین سفارشات به همراه کد کاربر، ساعت و  تاریخ دقیق سفارش و همچنین متن سفارش را در اختیارتان قرار می دهد. از دیگر امکانات قسمت داشبورد سیستم ربات هوشمند بخش نظرات کاربران است که در این قسمت می توانید تمام نظرات کاربران را به همراه کد کاربری آن ها مشاهده کنید. بخش پیام های سیستم نیز شامل پیام هایی برای کمک به شما در کار با سیستم برات هوشمند، از طرف سیستم می باشد . 

 بخش سفارشات
در این قسمت می توانید لیست تمامی سفارشاتی که تا کنون در سیستم ربات هوشمند ثبت شده اند را با مشخصات کامل شامل :تعداد سفارشات تا کنون، تاریخ ثبت، کد کاربر، شماره تلفن کاربر، متن سفارش، محصول سفارش داده شده، مبلغ محصول، کد پیگیری و ورودی سفارش می باشد.
منظور از ورودی سفارش نام کانالی است که محصول شما در آن کانال تبلیغ شده و کاربر از طریق آن محصول را سفارش داده است .
با کمک قابلیت " خروجی فایل " می توانید از اطلاعات این بخش یک فایل خروجی تهیه کنید و همچنین با قابلیت " چاپ لیست " می توانید این لیست را چاپ کنید . 

دسته بندی ها
لیست تمام دسته بندی مربوط به محصولات مختلف شما را در اختیارتان قرار می دهد، می توانید در لیست جستجو کنید، دسته بندی مورد نظر خود را حذف کنید یا دسته بندی جدیدی به همراه محصولات مربوط به دسته بندی را اضافه کنید. دو قابلیت دیگر نیز در اختیارتان قرار می دهد که با استفاده از آن ها یم وتانید از لیست محصولات خروجی بگیرید یا لیست را چاپ کنید.

بخش خدمات و محصولات
لیست محصولات و خدمات شما را رائه می دهد. فیلد هایی که در اینجا قابل مشاهده است شامل کد محصول یا خدمت، دسته بندی، عنوان، لینک مرتبط با محصول، تصویر، توضیحات، مبلغ محصول، هزینه ارسال و وضعیت می باشد. در کنار این فیلد ها دو قابلیت قرار گرفته است که برای ویرایش محصول و حذف آن توسط شما مورد استفاده قرار می گیرد.
در این بخش نیز می توانید محصول یا خدمت جدیدی اضافه کنید، از لیست محصولات خروجی بگیرید و یا لیست را چاپ کنید .

نظرات کاربران
این بخش از سیستم ربات هوشمند لیست کاملی از تمام نظرات ثبت شده توسط کاربران را در اختیار شما قرار می دهد. شما نظرات را به همراه کد کاربر، تاریخ و زمان دقیق ثبت و متن نظر مشاهده می کنید که باز هم دو قابلیت خروجی گرفتن و چاپ نظرات در دسترس شما است .

بخش ثبت پیگیری
این قسمت مخصوص پاسخ گویی شما به درخواست های مشتریان است که تمام پیام های پیگیری محصولات به همراه کدپیگیری و پیام فرستاده شده ثبت شده است. قابلیت های این بخش شامل ثبت پیگیری جدید یا پاسخ گویی به پیام و سفارشات مشتریان، خروجی گرفتن از فایل و چاپ لیست پیام های پیگیری می باشد.

بخش تبلیغات در کانال ها
این بخش از بخش های مهم سیستم ربات هوشمند است که مربوط به کانال های تبلیغاتی محصولات شما می شود. با استفاده از این بخش شما می توانید کانال های مورد نظر خود را که تمایل دارید محصولات شما در این کانال ها تبلیغ و منتشر شوند را ثبت کنید . همچنین لیست تمام کانال هایی که تا کنون محصولات شما در آن ها تبلیغ شده اند را مشاهده و یا در صورت لزوم کانال ها را حدف کنید.
در این بخش باید توضیحاتی خدمت شما عرض کنم؛ می خواهم بحث ارتباط بین کانال های تبلیغاتی موجود و مدیریت سیستم ربات هوشمند را بیشتر برای شما کاربران عزیز باز کنم.
در منوی سفارشات که در بالا در مورد آن بحث کردیم دیدید که یکی از فیلدهای ذخیره شده در این قسمت، فیلد " ورودی سفارش " است. در مورد این فیلد توضیحات بیشتری وجود دارد که در اینجا مطرح می کنیم. این سیستم طوری طراحی شده است که کاربران یا مشتریان از طریق هر کدام از کانال های تبلیغاتی که وارد ربات هوشمند شوند و سفارشی را ثبت کنند، در بخش مشخصات سفارش ثبت شده، نام کانال مورد نظر با عنوان " ورودی سفارش " ذخیره می شود. حال لزوم این کار را توضیح می دهم : به ازای هر سفارش ثبت شده، درصدی از مبلغ محصول، به کانالی که کاربر از طریق آن، تبلیغ محصول را مشاهده کرده ، وارد ربات شده و سفارشی را ثبت کرده است، تعلق می گیرد. 

بخش گزارشات تبلیغات
با کمک این بخش شما می توانید لیست کانال هایی که محصولات شما را تبلیغ می کنند را با تمام اطلاعات مربوط،  مشاهده کنید. اطلاعات ذخیره شده یا فیلد های این بخش شامل کد کانال، نام کانال، تعداد افراد ورددی به کانال و تعداد سفارشات محصولاتتان از طریق کانال می باشد. همچنین دارای دو قابلیت خروجی فایل و چاپ لیست که در بالا توضیح داده شد نیز می باشد.

 

 

دریافت لینک تبلیغات

در این قسمت شما می توانید کانال مورد نظر خورد را از لیست کانال های موجود انتخاب کرده و کد محصول یا خدمت خود را وارد کنیم و با زدن دکمه دریافت لینک، لینک مربوط به محصول را دریافت کنید و انتشار دهید.

بخش مدیران کانال ها

لیست تمام مدیران کانال های ثبت شده در سیستم را به همراه نام کاربری و رمز عبور نشان می دهد . شما می توانید هر کدام از مدیران را فعال و غیر فعال یا حذف کنید. همچنین می توانید مدیر جدیدی اضافه کنید. امکان گرفتن خروجی از فایل و چاپ لیست نیز برای شما وجود دارد.

بخش تنظیمات

یکی از مهم ترین بخش های سیستم بشمار می آید که با کمک آن می توانید تنظیمات کلی و پیشرفته ای روی سیستم انجام دهید که در زیر به آن می پردازیم :

 • تنظیمات کلی : اطلاعات ربات از قبیل API KEY و ID ربات را در اختیار شما قرار می دهد. امکان اتصال به تلگرام و تغییر متن خوش آمدگویی در این بخش وجود دارد.  تنظیمات پایه ربات شامل فعال سازی بخش سفارشات، فعال سازی بخش نظرات ، فعال سازی پیگیری سفارش و فعال سازی پرداخت سفارش قابل تغییر می باشد. این گزینه ها که امکان فعال و غیر فعال کردن آن ها در اینجا وجود دارد، گزینه هایی است که در ربات برای کاربران در صورت فعال بودن قابل استفاده است.بخش تنظیمات کلی مختص تنظیمات ربات می باشد که به راحتی می توان ربات را کنترل کرد.
 • تنطیمات پیشرفته : در این قسمت امکانات کامل تری برای ارتباط با ربات در اختیار کاربران قرار می گیرد. از جمله امکانات این بخش میتوان به امکان فعال سازی صوت و تصویر برای شروع ، تغییر کیبورد اختصاصی داخل ربات که شامل کیبورد درون خطی و کیبورد اصلی می باشد ،تغییر تعداد دکمه های داخل هر خط در کیبورد ، پیامی که همراه کیبورد درون خطی باید نمایش داده شده یا ارسال شود و آدرس پایه سیستم وجود دارد.

با مطالعه این قسمت می توانید به راحتی تنظیمات سیستم را تغییر دهید.

 

موارد کاربرد ربات فروشگاهی

 
                                                            
 نبات و آبنبات ريزان خرده فروشی انواع مرغ و ماهی لاستیک فروشی
نانوايان و مواد غذايي فروشگاه های بزرگ زنجیره ای فروشندگی انواع ساعت و لوازم یدکی آن
موکت، تزيينات و گل فروشان فروشندگی کیف و کفش فروشندگی دوچرخه و سه چرخه و لوازم یدکی آن
مواد شيميايي اجناس پلاستیکی فروش لوازم یدکی موتور سیکلت
مواد پروتييني ( گوشتي) سوپرمارکت ها فروش در و پنجره
مواد اوليه كشاورزي ولوازم باغباني مغازه ها بخاری و کولر
منسوجات حوله اي و كاموا لوازم خانگی باطری فروشی
خرده فروشی خواربار لوازم برقی فروشندگی ظروف و لوازم چینی و شیشه ای و کریستال وبلور
خرده فروشی انواع میوه وصیفی جات پوشاک نظامی فروشندگی لوازم صوتی و تصویری
خرده فروشی فرآورده های لبنی فروش لوازم یدکی ماشینهای سبک فروشندگی کالاهای خانگی دست دوم (سمساری)
فروشندگی لوازم شوفاژ و تهویه مطبوع فروشندگی کابینت و کالاهای تزیینی منزل فروشندگی لوستر آباژور آیینه و شمعدان
فروشی ظروف و لوازم ملامین فروشندگی وسایل خانگی گازی تولید وتعمیر انواع یخچال و فریزر و آبسردکن غیر خانگی
دستگاه تصفیه آب فروشندگی تخت و مبلمان و وسایل چوبی خانگی تولید ظروف سرامیکی

 

تصاویری از سیستم ربات هوشمند

 

 

 

 

 

 

سفارش پروژه برنامه نویسی

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

 • پروژه های تحت وب و ویندوز
 • طراحی سایت
 • فروشگاه اینترنتی
 • اپلیکیشن های موبایل
 • پروژه های مهندسی نرم افزار
 • طراحی بانک های اطلاعاتی
 • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.

بسته آماده ربات های تلگرام

عضویت در کانال تلگرام