#

مقدمه:

با توجه به گسترش شبکه های اطلاع رسانی و رشد روزافزون استفاده کاربران از آن ها، وجود بسترهایی تخصصی و همچنین اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی باعث هم افزایی هرچه بیشتر و سهولت در تبادل اطلاعات می شود.

ربات تلگرامی 137  بعنوان یک پل ارتباطی نسبت به برقراری ارتباطی  آسان ، یکسان و شبانه روزی با دریافت نیازها و خواسته های آحاد مردم از مجموعه شهرداری و با رعایت اصول سرعت ، دقت و صحت در راه صیانت از درخواستهای شهروندان محترم و انتقال آن به مسئولان ذی ربط نقش بسزایی را در مدیریت شهر از طریق مشارکت موثر آنان ایفا می کند.

شهروندان می توانند درخواست خود را در حدود 600 موضوع در حوزه فرهنگی و اجتماعی،  خدمات شهری،  حمل ونقل و ترافیک ، فنی وعمرانی، شهر سازی و معماری  با ربات 137 مطرح نمایند.در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهروندان می توانند در خصوص جمع آوری و ساماندهی متکدیان، ‌معتادین، نحوه  کیفیت خدمات مشاوره ای  در حوزه آسیب های اجتماعی نحوه و کیفیت فعالیت های فرهنگی و هنری شهرداری  و در حوزه خدمات شهری می توانند در خصوص نظافت و جمع آوری مکانیزه زباله، ‌درخواست نصب سطل های زباله، زیبا سازی و چشم انداز شهری،‌پاکسازی برچسب،‌رفع سد معبر اصناف و غیره با ربات 137 ثبت کنند.

شهروندان با ربات 137 علاوه بر ثبت و پیگیری درخواست خود می تواننداخبار و اطلاعیه های شهرداری را مشاهده کنند و همچنین انتقادات و پیشنهادات خود را ثبت کنند.معرفی بخش اطلاع‌رسانی

بخش اطلاع‌رسانی نرم‌افزار شامل معرفی شهرستان، اطلاعات شهری و سالنامه‌ی آماری است. در بخش معرفی شهرستان اطلاعات مفیدی مانند تاریخچه، مشاهیر، نقشه، جاذبه‌ها، دانستنی‌ها و سوغات گنجانده شده ‌است. بخش اطلاعات شهری بانک اطلاعاتی جامعی شامل شماره تماس سازمان‌ها و ادارات، آدرس و شماره تماس مراکز علمی و دانشگاهی، بیمارستان‌ها، پارک‌ها، کتابخانه‌ها، دفاتر پیشخوان دولت به همراه آدرس پارک‌ها و باجه‌های شارژ سازمان اتوبوسرانی است. از جمله اطلاعات مفید دیگری که در این بخش گنجانده شده است لیست پروازهای فرودگاه و همچنین اطلاعات خطوط سازمان اتوبوسرانی است. در بخش سالنامه آماری نیز گزاراش‌های آماری مربوط به شهرداری گنجانده شده است.

جهت سفارش ربات 137 می توانید با شماره 09120802196 تماس و یا از طریق تلگرام سفارش خود را ارسال کنید .

 

کاتالوگ ربات 137

سفارش پروژه برنامه نویسی

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.

بسته آماده ربات های تلگرام

عضویت در کانال تلگرام