ربات تلگرام درج کامنت فراکد

یکی از بخش هایی که در تلگرام کمبود آن احساس میشود قابلیت درج نظر برای پست های موجود در کانال های تلگرامی است که احتمالا تلگرام این قابلیت را نیز اضافه می کند اما تا تلگرام این قابلیت را اضافه کند شما میتوانید با کمک یک ربات تلگرامی این کار را به آسانی انجام دهید.

می توانید به راحتی برای مطالبی که در کانال خود منتشر می کنید قابلیت درج نظر اضافه کنید و از ربات تلگرام درج کامنت فراکد در کانال ها و گروه های تلگرامی و حتی چت شخصی نیز استفاده کنید.

 

 

آموزش ایجاد پست با قابلیت نظردهی در تلگرام توسط ربات تلگرام درج کامنت فراکد :

 برای ساخت یک پست با قابلیت درج نظر توسط کاربران ابتدا باید ربات تلگرام درج کامنت فراکد را بر روی گوشی خود نصب کنید و با زدن نقطه شروع اکنون باید متنی را که می خواهید کاربران در مورد آن نظر دهند را برای ربات ارسال کنید حالا بر روی کلید ارسال کلیک کرده و گروه ,کانال یا صفحه ای را که می خواهید پست با نظر سنجی در آن ارسال شود را انتخاب  و برای آن ارسال کنید. مشاهده می کنید پست شما با قابلیت درج نظر در کانال یا گروه ارسال شده است. کافیست ربات را به ادمین کانال های خود فوروارد  تا لینکی توسط ربات ساخته شود و کاربران را به صفحه کامنت راهنمایی کنند.

بعد  از اینکه ربات تلگرام درج کامنت فراکد به عنوان ادمین در کانال تلگرام شما اضافه شد، سایر مراحل توسط خود ربات انجام می‌شود.کافیست یک پست را درکانال خود قرار دهید و بقیه کارها را به ربات بسپارید.

مشاهده خواهید کرد که این ربات دکمه هایی همچون اشتراک گذاری در فیسبوک، اشتراک گذاری در توییتر، لایک کردن و همچنین ثبت کامنت برای آن پست را ارائه می‌کند.

کاربران و اعضای کانال تلگرام شما می‌توانند خیلی راحت روی آیکون ثبت کامنت کلیک کرده و به صفحه ثبت نظر برای آن پست هدایت شوند و نظرشان را ثبت کنند. بنابراین به همین سادگی امکان کامنت گذاشتن در کانال تلگرام فراهم می‌شود.

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.