معرفی:

سامانه ارزیابی نشریات علمی با هدف ارزیابی و نظارت بر ارتقای نشریات علمی کشور طراحی و پیاده سازی شده است.این سامانه امکان ثبت اطلاعات آخرین شماره نشریات منتشر شده را به صورت خودکار از طریق مراجعه به سامانه آنلاین نشریات علمی به انجام می‌رساند. همچنین ارزیابی، تمدید اعتبار، حمایت مالی از نشریات علمی کشور نیز از طریق این سامانه انجام می شود. این سیستم مدیریت وانتشار مجله به گونه ای طراحی شده است که بر روی یک وب سرور محلی نصب واجراء شود. پس از نصب مدیر سایت از این برنامه برای ایجاد هر تعداد مجله استفاده کرده و انتشار مجله را بر روی این وب سرور مدیریت میکند.

این سامانه از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که در زیر به توضیح آن می پردازیم:

قسمت عضویت: هر نشریه به نویسندگان مقاله ها امکان می دهد تا مقالات خود را مستقیما در وب سایت نشریه بارگذاری کنند . بر اساس تنظیماتی که مدیر نشریه برای نشریه انتخاب می کند نویسندگان می توانند به عنوان نویسنده، داور و یا خواننده در وب سایت ثبت نام کنند. با تکمیل فرایند ثبت نام نویسنده مستقیما وارد صفحه خانگی کاربر می شود که در آنجا لیستی از سمت های موجود در نشریه برای وی به نمایش در می آید . کلیک کردن بر روی سمت نویسنده کاربر را به صفحه ارسال مقالات می برد که در آنجا لیستی از مقالات قبلی و فعلی نمایش داده شده و همچنین جایی برای ارسال مقالات جدید وجود دارد.فرایند ارسال مقاله برای آسانی کار به۶ مرحله تقسیم شده است که در هر مرحله راهنمایی های لازم ارائه می شود.لازم نیست که نویسندگان این ۶ مرحله را در یک جلسه انجام دهند و می توانند در دفعات بعدی به لیست مقالات ناتمام مراجعه کنند و مراحل را تکمیل نمایند.

قسمت سردبیری: روند سردبیری یک ساب میشن در مجله، شامل کارشناسی (معمولا کور) نیز هست. نتیجه کارشناسی، دبیر را در پذیرش یا رد کردن ساب میشن یاری می دهد. در صورت پذیرش در مرحله کارشناسی، ساب میشن به مرحله ویراستاری شامل ویراستاری ادبی، صفحه آرایی و چک نهایی، وارد می شود. آن گاه ساب میشن در نوبت چاپ در مجله قرار می گیرد. بسته به این که مجله چگونه سازماندهی شده باشد، روند دبیری ممکن است توسط یک سردبیر به تنهایی و یا توسط تیمی از سردبیران، دبیران، ویراستاران ادبی، صفحه آرایان و چک کنندگان نهایی به انجام رسد.

قسمت انتشارات: ‌سر دبیر فرایند انتشار را با تهیه شماره های جدید مجله ٫ تعیین مغالات برای هر شماره ٫ تنظیم فهرست مطالب و در نهایت چاپ مجله اداره میکند.مجله میتواند به فرمتهای مختلفی چاپ شود روش معمول برای انتشار یک مجله جمع آوری وکنار هم قرار دادن یکسری مقالات برای ایجاد شماره جدید مجله است که به صورت ماهنامه یا فصل نامه یا دوبار در سال چاپ میشود با این حال برخی مجلات الکترونیکی ترجیح میدهند مقالات را به محض آماره شدن چاپ کنند وکل مجله را به صورت یک شماره ممتد که با اولین مقاله در ابتدای سال اغاز شده و با آخرین مقاله در انتهای سال به اتمام میرسد منتشرکند . برای توصیح آنچه که در این فایل قصد توصیح آنرا داشته ایم از کلمه شماره برای بیان هر نسخه از مجله استفاده شده است اگرچه هر شماره از یک مجله دارای شناسنامه ای است که آنرا بر اساس الف)آماره مسلسل ٫ سال ٫ب)شماره مسلسل وسال ٫ ج )سال ویا ٫ د)عنوان مشخص و معرفی میکند.

امکانات:

 • امکان جستجو بین نشریات و مجلات
 • دسته بندی های مختلف: 1- علوم انسانی و هنر 2- علوم پایه و علوم ریاضی 3- فنی مهندسی 4- کشاورزی و دام پزشکی
 • با ثبت نام در سامانه می توانید مجله ای را به صفحه خانگی کاربری خود اضافه کنید.
 • جستجو به شما امکان می دهد کل سایت یا فقط یک نشریه را به دنبال مطلب خاصی جستجو کنید.

 

 

 

تصاویری از سامانه

 


 

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

 • پروژه های تحت وب و ویندوز
 • طراحی سایت
 • فروشگاه اینترنتی
 • اپلیکیشن های موبایل
 • پروژه های مهندسی نرم افزار
 • طراحی بانک های اطلاعاتی
 • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.