معرفی:

سامانه سازمان بهزیستی با ارائه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان دولت در راستای خدمت رسانی با قابلیت دسترسی بیشتر ، بهتر ، سریع تر، تکریم ارباب رجوع ، رسیدگی بهتر به مشکلات جامعه محترم توانخواهان کشور و همچنین تسهیل در امر دسترسی به آمار جامعه راه اندازی شده است .

    

امکانات:

 سامانه های الکترونیک اداره کل بهزیستی

 • سامانه ثبت درخواست دانش آموزان و دانشجویان معلول سازمان بهزیستی
 • سامانه مرکز اجتماع درمان مدار سازمان بهزیستی
 • سامانه طرح تکریم ارباب رجوع سازمان بهزیستی
 • سامانه نظام پیشنهادات ارباب رجوع سازمان بهزیستی
 • سامانه ثبت شکایات مردمی سازمان بهزیستی
 • سامانه واگذاری پلاک ویژه معلولین بهزیستی

توضیحی در مورد هر کدام از سامانه ها

سامانه ثبت درخواست دانش آموزان و دانشجویان معلول سازمان بهزیستی

این سامانه دارای فرم در خواست می باشد که با پر کردن فیلدهای فرم کاریران می توانند در خواست خود را ثبت کنند. راهنمایی برای اطلاع ار قوانین در این سامانه وجود دارد و همچنین با وارد کردن کد رهگیری که از سایت دریافت کرده اند، می توانند در خواست خود را پیگیری کنند.

سامانه مرکز اجتماع درمان مدار سازمان بهزیستی

تعریف مرکز اجتماع درمان مدار
مرکزی است برای درمان و توانبخشی بیماران وابسته به مواد که روابط بین فردی و کارکرد اجتماعی آن ها به شدت افت کرده . این اقدامات از طریق برنامه اجتماع درمان مدار و براساس برنامه مدون آن ، به زندگی و شخصیت او اعمال می شود.

با کمک این سامانه، کاربران می توانند در مرکز درمان و توانبخشی ثبت نام کنند، اصول موجود در مرکز اجتماع درمان مدار را مطالعه و تایید کنند، قوانین و مقررات را تایید کنند، در مرحله بعد مدارک خود را آپلود کنند و مدارک خود را به مرکز ارسال کنند.

سامانه طرح تکریم ارباب رجوع سازمان بهزیستی

بحث طرح تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع، یکی از مباحث مهمی است، که امروزه در دستگاههای دولتی مطرح است. در واقع، طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع، یکی از هفت برنامه تحول کشور است که به منظور ایجاد تحول در نظام اداری کشور به تصویب شورای عالی اداری رسیده و در حال اجراست. اين سامانه با درنظر گرفتن آخرين استانداردها و بخش نامه هاي سازمان بهزیستی در جهت اطلاع رساني و خدمات رساني به ارباب رجوع طراحي شده است.

سامانه نظام پیشنهادات ارباب رجوع سازمان بهزیستی

این سامانه دارای دو بخش مدیریت و کاربران است در بخش کاربران، افراد می توانند با پر کردن فیلدهای فرم پیشنهادات، پیشنهاد خود را ثبت کنند و یک کد پیگیری دریافت کنند و با استفاده از این کد پیشنهاد خود را پیگیری کنند. در بخش مدیریت نیز، مدیر سامانه می تواند لیست پیشنهادات را مشاهده کند و برای هر کدام پاسخی ثبت کنند .

سامانه ثبت شکایات مردمی سازمان بهزیستی

این سامانه دارای دو بخش مدیریت و کاربران است در بخش کاربران، افراد می توانند با پر کردن فیلدهای فرم شکایت مردمی، شکایت خود را ثبت کنند و یک کد پیگیری دریافت کنند و با استفاده از این کد پاسخ شکایت خود را پیگیری کنند. در بخش مدیریت نیز، مدیر سامانه می تواند لیست شکایات را مشاهده کند و برای هر کدام پاسخی ثبت کنند.

سامانه واگذاری پلاک ویژه معلولین بهزیستی

در این سامانه افراد می توانند با پر کردن فرم واگذاری پلاک ویژه معلولین، در خواست خود را ثبت کنند.

 

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

 • پروژه های تحت وب و ویندوز
 • طراحی سایت
 • فروشگاه اینترنتی
 • اپلیکیشن های موبایل
 • پروژه های مهندسی نرم افزار
 • طراحی بانک های اطلاعاتی
 • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.