معرفی:

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یک سازمان غیرانتفاعی ایرانی و عضوی از نهضت بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر است و در داخل کشور ایران و در برخی موارد در دیگر مناطق جهان به فعالیت‌های امدادی و بشردوستانه فعالیت دارد. هلال‌احمر طبق وظایف بین‌المللی خود (کمیته بین‌المللی صلیب سرخ) باید در مواقع بروز بحران‌هایی نظیر سیل، زلزله و جنگ و غیره در داخل و خارج مرزها به امدادرسانی و خروج مصدومان و قربانیان این حوادث کمک کند. هلال احمر جمهوری اسلامی ایران دارای سازمان‌های زیرشاخه متعددی است که طیف گسترده‌ای از خدمات پزشکی، بهداشتی، آموزشی و امدادی را در بر می‌گیرند.

این سامانه به منظور سهولت در مدیریت و اجرای این خدمات طراحی و پیاده سازی شده است.

 

 امکانات:

سامانه جامع، ملی و یکپارچه امداد و نجات هلال احمر کشور دارای 12 زیر سیستم به شرح زیر است:

توضیح مختصر در مورد هر کدام از زیر سیستم ها:

 سامانه داشبورد مدیریتی

نگاه چند بعدی به داده ها

با رسم انواع چارت ها و گراف ها، از ابعاد و زوایای مختلف به داده ها نگاه کنید و بهترین آنالیز اطلاعات را تجربه کنید. این چارت ها شامل انواع جدول، لیست، ماتریس های یک بعدی و دو بعدی، انواع گراف های میله ای، ستونی، خطی، سطحی، دایره ای و حلقه ای، نمودارهای تحلیلی مانند رادار، حبابی و پراکندگی، همچنین شکل های مختلف نقشه و ده ها نوع آیتم اطلاعاتی دیگر می باشد، این امکان را می دهد که به سادگی و به سرعت داده های موجود در سازمان را آنالیز نمایید. 

آنالیز آسان و سریع با ابزارهای فیلتر، مرتب سازی و دسته بندی

برای آنالیز اطلاعات لازم است داده های مورد نظر را بارها و بارها به اشکال مختلف فیلتر کنیم، دسته بندی آن را تغییر دهیم یا بر اساس فیلدهای مختلف مرتب کنیم. تا نقاط مخفی درون داده خود را نشان دهد. داشبورد مدیریتی با ارائه ابزارهای آنالیز اطلاعات ساده و در دسترس به مدیران و تحلیل گران این امکان را می دهد که در کمترین زمان داده های خود را آنالیز نمایند.

سامانه کشیک

سامانه کشیک و یا هشدار سریع امکان ثبت اطلاعات تمامی افراد که در طی شبانه روز به صورت کشیک هستند و همچنین ثبت لوحه کشیک روزانه و ماهیانه را به کاربر می دهد. تمامی فعالیت های انجام شده در طی روز در این سامانه ثبت کرده و امکان گزارش گیری های متنوع را به کاربر می دهد.

سامانه 112

شرکت برنامه نویسی آرمان اندیش مهر نگار ایرانیان به سفارش و همکاری سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (ظله العالی) حفظ حالت تحرک و حضور دائم ، واقعی ، موثر و کارگشا نیروهای جمعیت هلال احمر در زمان وقوع حوادث و سوانح و تاکیدات ریاست محترم جمعیت هلال احمر و به منظور اجرایی شدن ارشادات ریاست محترم سازمان امداد و نجات جهت پاسخگویی موثر ، به موقع به همنوعان عزیز در سراسر کشور اقدام به طراحی سیستم ندای امداد و نجات "112" نموده است. در بررسى كلى مى‌توان اذعان داشت كه بحول و قوه الهى در بطن جمعیت هلال احمر جمهورى اسلامى ايران تحولى ارزشمند ايجاد گرديده است که سازمان امداد و نجات در نظر دارد ضمن انجام وظايف محوله و ارائه خدمات ارزنده موفق‌تر و جلب اطمينان مردم زمان رسیدن به محل حادثه را کاهش دهد كه اميد است با راه اندازی این سیستم به انسجام و يكپارچگى روز افزون تشكيلاتى بتواند با اقتدار بيشترى به انجام مسئوليت‌هاى محوله بپردازد.

سامانه اطلاعات مکانی

امروزه سيستم اطلاعات مكاني (GIS) آنچنان در مديريت و كنترل مناطق و شهر ها و ... نفوذ كرده است كه نبود آن مي تواند شكاف غير قابل جبراني در بدنه آن ها وارد نمايد .تمام مراكز دولتي و غير دولتي از داده هاي GIS براي رشد و توسعه اهداف خود بهره ميگيرند .اين علم و تكنولوژي مفيد روز به روز جاي خود را در قسمت هاي مختلف جامعه باز نموده و توجه کارشناسان و متخصصين را به خود جلب نموده است و اين در حالي است كه تصميم گيري هاي حساس و دقيق نيازمند استفاده از اين تكنولوژي مي باشد.

سامانه حوادث

در سامانه ی ثبت حوادث و سوانح، کاربران می توانند به راحتی و در اسرع زمان ، از طریق فرم های الکترونیکی و سیستم Gis اطلاعات را ثبت نمایند. گستردگی این مساله به تمام کشور مربوط می شود.یعنی چنانچه در هر مکانی حادثه و یا سانحه رخ دهد باید در سیستم ثبت شود و در نهایت می توان از تمامی اطلاعات ثبت شده به صورت پارامتریک گزارش گیری نمود .

سامانه امداد هوایی

سامانه پیامک

زیرسیستم امدادگران

زیرسیستم پایگاه ها

سامانه اطلاعات تخصصی

سامانه مدیریت کاربران

 

سفارش پروژه برنامه نویسی

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.

عضویت در کانال تلگرام