مقدمه

سیستم جامع مدیریت بحران، مخاطرات بالقوه و منابع موجود را ارزیابی و به گونه ای برنامه ریزی می کند که منابع خود را با مخاطرات موازنه کرده تا بتواند با استفاده از منابع موجود بحران را کنترل نماید. مدیریت بحران دارای چهار مرحله است که هر یک با اهداف خاص خود طراحی و اجرا می شوند. این مراحل عبادتند از :1- پیشگیری و کاهش اثرات ، با هدف کاهش احتمال وقوع یا اثرات ناشی از بلایا 2- آمادگی با هدف برنامه ریزی و پژوهش و آموز و مانور 3- مقابله ، با هدف ارائه خدمات اضطراری بلافاصله پس از وقوع بحران 4- بازسازی ، با هدف بازگرداندن جامعه به حالت عادی و نه لزوما حالت پیش از بحران . در حقیقت توجه به مدیریت پیشگیریانه در دانش نوین مدییت بحران ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مدیریت علمی و کارآمد حوادث بدون تاکید به پیشگیری و کاهش اثرات امکان پذیر نمی باشد. 

 

سامانه پروژه ها چیست؟

سامانه پروژه ها از تصویب و مشخص شدن اعتبارات عمرانی و جاری بتفکیک دستگاه اجرایی توسط شورای برنامه ریزی و توسعه استان اعتبارات مصوب در قالب موافقت نامه های عمرانی و جاری با حضور کارشناسان دستگاه اجرایی در کحل دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری با هماهنگی کارشناسان مرتبط مستقر در بودجه تنطیم و مبادله می گردد.

 

اماکانات سامانه

  • از جمله ویژگی های این نرم افزار مدیریت همه جانبه ی یک تشکل یا نهاد می باشد. یعنی به آسانی می توانید تمام امور مربوط به تشکل اعم از اطلاعات بیسیک و اولیه ی پروژه، موافقت نامه را ثبت نمایید.
  • ثبت اطلاعات کامل پروژه ها
  • امکان گزارش گیری نموداری و آماری از کلیه اطلاعات ثبت شده در سیستم
  • آپلود فایل های مرتبط با صفحات
  • دانلود اطلاعات موجود در گزارشات و گرید های مربوط به بخش های مختلف

 

     

 

موارد کاربرد 

کلیه سازمان ها، ادارات و موسساتی که نیاز به مدیریت بودجه و کنترل پروژه ها دارند.

گزارشات

گزارشات متنوع با فیلترینگ هوشمند از جمله دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. کلیه ی گزارشات امکان رویت، خروجی های اکسل و PDF را به کاربر می دهد.

شناسنامه نرم افزار

زبان برنامه نویسی : PHP
نوع دیتابیس :Mysql
پلتفرم سیستم :تحت وب – بدون وابستگی به سیستم عامل
قابلیت ریسپانسیو :دارد
سازگار با تمام مرورگرها

بیان یک تجربه موفق

این سامانه در سازمان مدیریت بحران نیز با امکانات فوق پیاده سازی و راه اندازی گردیده است.


جهت سفارش نرم افزار اینجا کلیک کنید.