وب سایت های آژانس های املاک و معاملات ملکی امروزه نقش مؤثری را در ارائه اطلاعات مورد نیاز هموطنان در بستر وب و به صورت آنلاین ایفا می کنند . این گونه سایت ها باعث دسترسی سریعتر و آسان تر هموطنان به اطلاعات املاک و در نتیجه ایجاد معاملات راحت تر و سریع تر را مهیا می کند .این سیستم به شما این امكان را می دهد كه بدون دانش فنی و بی نیاز از هر گونه نرم افزار و صرفا با در اختیار داشتن یک رایانه متصل به اینترنت اطلاعات املاك موجود در وب سایت خود را مدیریت و بروز رسانی نمایید .

فرض کنید که قصد خرید ملکی را دارید، تمامی مشخصات ملک را نیز در ذهن خود دارید. به دلیل شغلی که دارید، با مسئله ای برخورد می کنید و آن هم زمان است، متاسفانه شما برای گشتن در مراکز مشاوران املاک، زمان بسیاری را ندارید، یا مجبور هستید که چند روز را مرخصی گرفته و در نهایت هم انتخاب عجولانه ای داشته باشید یا روز های تعطیل خود را برای این کار بگذارید که آن هم زمان زیادی را از شما صرف می کند. همین اتفاق برای مشاورین املاک نیز صادق است. در صورتی که بخواهید تمامی فایل ملک های خود را به مشتری ارائه دهید باید چندین روز زمان صرف کنید تا تمامی املاک را به او نمایش دهید .

حال برای شما امکانی را قرار می دهیم که بتوانید بدون صرف هزینه و زمان پشت میز کارتان و یا در اوقات فراغت در خانه، ملک مورد نظرتان را جستجو کنید و آن را برای خود سفارش دهید. یک وب سایت به راحتی تمامی نیاز های مشاورین املاک و همین طور فروشنده و خریدار ملک را پوشش می دهد. سایت فوق به شما این امکان را می دهد که بدون داشتن دانش فنی و بی نیاز از هر گونه نرم افزار و صرفا با در اختیار داشتن یک رایانه متصل به اینترنت اطلاعات املاک موجود را در وب سایت خود ثبت، مدیریت و به فروش رسانید و کسب و کار خود را بصورتی بدون مرز و جهانی توسعه دهید .این وب سایت با هدف جایگزین کردن کامل سیستم دستی املاك با یک سیستم نرم افزاری مدرن با استفاده از آخرین امکانات نرم افزاری و اینترنتی در ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مشتریان توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان طراحی شده است.

بطور كلي مي توان اين وب سایت نرم افزاری را کامل ترین نرم افزار مشاورين املاك به شمار آورد که به صورت مداوم در حال بروزرسانی می باشد. اين نرم افزار قابلیت یکپارچه سازی مشاورین املاک به تفکیک مناطق شهری هر شهر را داراست و این بدین معنی است که تمامی مشاورین املاک درصورت تمایل می توانند فایلهای املاک خود را در بانک مناطق ثبت و در این صورت دیگر نیازی نیست که از منابع دیگر فایل املاک خریداری نمایند.

برخی از خصوصیات عمده این نرم فزار عبارتند از:

  • محیط کاملا فارسی بدون نیاز به دانش فنی جهت مدیریت سایت
  • پنل کاربری کامل و پیشرفته برای مشاورین عضو و کاربران سایت
  • بهینه سازی شده و سئو کامل جهت ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو مانند یاهو و گوگل
  • رعایت استاندارد های W3C و افزایش سرعت بارگزاری سایت (PageSpeed)
  • تغییر سایز تصاویر به صورت خودکار در سرور برای سبک کردن صفحات
  • پشتیبان گیری خودکار از پایگاه داده به منظور حفظ اطلاعات
  • کنترل و نظارت بهتر روی مشتریان
  • تنظیمات کامل و پیکربندی اسان
  • دسته بندی استاندارد املاک و مستغلات

 

  • نسخه های مختلف سامانه آریان املاک:

 

 

 

 عکس هایی از محیط نرم افزار:


جهت سفارش نرم افزار اینجا کلیک کنید.