مقدمه

این سامانه بمنظور الکترونیکی کردن کلیه مراحل مربوط به رزرو اردوگاه کمیته امداد امام خمینی (ره) و رزرو محل اسکان در تمام نقاط کشور طراحی گردیده است و در کلیه مکان های اسکان و اردوگاه ها قابل استفاده می باشد. به کمک آن متقاضیان قادر خواهند بود در اسرع وقت و بدون محدودیت زمانی اقدام به رزرو محل اسکان و اردوگاه نموده، همچنین امکان مدیریت اطلاعات شخص، وضعیت مالی قرارداد، برنامه اردوگاه و قراردادهای انجام شده فراهم شده است. همچنین در اين سامانه منویی به عنوان صندوق محرم اسرار تعبیه گردیده است که با استفاده از آن كاربران مي توانند سوالات ديني ،‌اخلاقي ،‌تحصيلي و ... را از روحاني ، مشاور و مدير اردوگاه بپرسند و با دريافت كد رهگيري نسب به پيگيري سوال خود اقدام نمايند.

 

اهداف کلی سامانه
این سامانه با ایجاد بستری انلاین برای رزرو محل اسکان و اردوگاه طراحی و پیاده سازی شده است. سهولت در رزرو کردن محل اسکان و اردوگاه از اهداف کلی این سامانه می باشد. معرفی سامانه
این سامانه برای سهولت در کار مدارس و سازمانها طراحی شده است. با استفاده از این سامانه کاربران می توانند با استفاده از اینترنت در منزل برای رزرو محل اسکان و اردوگاه بجای  مراجعه حضوری به مسئول اردوگاه از این طریق اقدام کنند.

برخی از امکانات سامانه

  • امکان رزرو انلاین اردوگاه برای تاریخ مشخص
  • امکان دیدن تاریخ های خالی برای اردوگاه
  • صرف هزینه و وقت کمتر
  • عدم نیاز به نیروی انسانی برای ثبت رزرو ها

شناسنامه سامانه زبان برنامه نویسی: php نوع دیتابیس : mysql قابلیت ریسپانسیو : دارد پلتفرم سیستم :تحت وب

مشاهده دیگر سامانه های رزرواسیون

سامان رزرواسیون ویلا

جهت سفارش نرم افزار اینجا کلیک کنید.