معرفی:

دیگر امروزه مدیریت ساختمان ها کاری ساده نیست. وقتی تعداد واحد های مجتمع از عدد انگشتان دست بیشتر می شود شاید نیاز به اخذ تصمیمات مهتری در مدیریت مجتمع و دقت و برنامه ریزی دقیق باشد.

این محصول ، با رابط کاربری بسیار زیبا و و در عین حال ساده و روان ، تمامی نیازهای شما در زمینه مدیریت یک مجتمع مسکونی یا تجاری (بدون محدودیت در سقف تعداد ساکنین یا واحد ها ) گام بزرگی را در این راستا برداشته است، این محصول به گونه ای طراحی شده است که همه کاربران ، بدون داشتن دانش رایانه ای یا حسابداری به سادگی بتوانند از نرم افزار استفاده نمایند.

امکانات:

 

دسترسی به آرشیو اطلاعات کلیه ساکنین

ثبت اطلاعات ساکنین علاوه بر این که می تواند به شما در تقسیم هزینه ها به روش های مختلف کمک کند بلکه می توانید با داشتن اطلاعات دقیق از جمله شغل ساکنین، از تخصص های آنها در صورت لزوم استفاده کنید.

مدیریت واحدها و غرفه ها

ثبت اطلاعات کاملی از واحدها اعم از متراژ و طبقه و تعداد پارکینگ و ... به همراه اطلاعات مربوط به مالک واحد و ساکنین واحد کمک می کند تا شما بتوانید تصمیمات مناسبی در مورد نحوه مدیریت مالی و اداری مجتمع بگیرید.

مدیریت شارژ

این که شما هزینه ها و یا شارژ مجتمع را بر چه مبنایی  (بصورت ترکیبی از متراژ ، نفرات ، طبقه و تعداد واحدها) بین مالکین و مستاجرین تقسیم کنید به قوانین و یا تصمیمات هیئات مدیره بستگی دارد.

مدیریت اجاره و فروش

ثبت هزینه ها و درآمدهای مجتمع

مدیریت تخلفات

امکان صدور برگه های اجاره، فسخ اجاره، انتقال سرقفلی، عوارض شهرداری و مالیاتی

تنوع گزارشات و خروجی هابه شکل excel و pdf و نمودار

امکان ارسال پیامک به تمامی واحدها

 

شناسنامه نرم افزار:

زبان برنامه نویسی : PHP
نوع دیتابیس :Mysql
پلتفرم سیستم :تحت وب – بدون وابستگی به سیستم عامل
قابلیت ریسپانسیو :دارد
سازگار با تمام مرورگرها

جهت سفارش نرم افزار مدیریت مجتمع های تجاری مسکونی می توانید با شماره 09120802196 تماس و یا از طریق تلگرام سفارش خود را ارسال کنید .

 

کاتالوگ نرم افزار مدیریت مجتمع های تجاری و مسکونی

 

 

 

 

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

  • پروژه های تحت وب و ویندوز
  • طراحی سایت
  • فروشگاه اینترنتی
  • اپلیکیشن های موبایل
  • پروژه های مهندسی نرم افزار
  • طراحی بانک های اطلاعاتی
  • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.