معرفی:

دیگر امروزه مدیریت ساختمان ها کاری ساده نیست. وقتی تعداد واحد های مجتمع از عدد انگشتان دست بیشتر می شود شاید نیاز به اخذ تصمیمات مهتری در مدیریت مجتمع و دقت و برنامه ریزی دقیق باشد.

این محصول ، با رابط کاربری بسیار زیبا و و در عین حال ساده و روان ، تمامی نیازهای شما در زمینه مدیریت یک مجتمع مسکونی یا تجاری (بدون محدودیت در سقف تعداد ساکنین یا واحد ها ) گام بزرگی را در این راستا برداشته است، این محصول به گونه ای طراحی شده است که همه کاربران ، بدون داشتن دانش رایانه ای یا حسابداری به سادگی بتوانند از نرم افزار استفاده نمایند.

امکانات:

 

دسترسی به آرشیو اطلاعات کلیه ساکنین

ثبت اطلاعات ساکنین علاوه بر این که می تواند به شما در تقسیم هزینه ها به روش های مختلف کمک کند بلکه می توانید با داشتن اطلاعات دقیق از جمله شغل ساکنین، از تخصص های آنها در صورت لزوم استفاده کنید.

مدیریت واحدها و غرفه ها

ثبت اطلاعات کاملی از واحدها اعم از متراژ و طبقه و تعداد پارکینگ و ... به همراه اطلاعات مربوط به مالک واحد و ساکنین واحد کمک می کند تا شما بتوانید تصمیمات مناسبی در مورد نحوه مدیریت مالی و اداری مجتمع بگیرید.

مدیریت شارژ

این که شما هزینه ها و یا شارژ مجتمع را بر چه مبنایی  (بصورت ترکیبی از متراژ ، نفرات ، طبقه و تعداد واحدها) بین مالکین و مستاجرین تقسیم کنید به قوانین و یا تصمیمات هیئات مدیره بستگی دارد.

مدیریت اجاره و فروش

ثبت هزینه ها و درآمدهای مجتمع

مدیریت تخلفات

امکان صدور برگه های اجاره، فسخ اجاره، انتقال سرقفلی، عوارض شهرداری و مالیاتی

تنوع گزارشات و خروجی هابه شکل excel و pdf و نمودار

امکان ارسال پیامک به تمامی واحدها

 

عضویت در کانال تلگرام