معرفی:

در تمامی شرکت های بیمه کارها و فعالیت هایی به صورت روتین انجام می گیرد که یک ربات خوب، به خوبی از عهده انجام آنها برخواهد آمد. باید گفت ربات تلگرام شرکت بیمه از دو جهت در این بین نقش مفیدی را به عهده خواهد گرفت. یکی از جهت خود شرکت بیمه و دیگری از جهت بیمه شده گان آن شرکت.

بیمه شدگان به راحتی از هر مکانی ،  با کمک تلفن همراه خود قادر به بیان تغییر موقیعیت مکانی و محل سکونت و یا محل کار خود به شرکت بیمه خواهند بود تا بدین ترتیب کلیه امور مربوطه به طور اتوماتیک انجام پذیرند.

امکانات:
 •  استفاده از  ربات تلگرام در مواردی که بیمه شدگان مجبور به تغییر شغل و یا هرگونه تغییر دیگری در موقعیت شغلی خود می شوند.
  ربات تلگرام قادر به قرار دادن هرگونه ادعای تازه در زمینه بیمه ،  تنها با تایید یک شماره بیمه و یا شماره تلفن ثبت شده خواهد بود. به هنگام ثبت این دعاوی ، کافیست یک شناسه واحد به مشتری ارائه گردد.در طی ثبت ،ربات قادر به جمع آوری اطلاعات مهمی از قبیل تصادفات ، مرگ طبیعی ، بیمه وسائط نقیله و ... خواهد بود.  بنابریان انجام این پروسه به مرتب سازی و ایجاد یک طبقه بندی هوشمندانه و سازماندهی یک سیستم مدیریت اطلاعات (MIS: Management Information System) مفید خواهد پرداخت.
 •  امکانات شناسایی نواقص سپرده های حق بیمه: ربات هوشمند تلگرام فارغ از هرگونه محدودیت جغرافیایی قادر است بیمه های عقب افتاده و یا حق بیمه های زمان های آتی را به بیمه شدگان تذکر دهد. بدهیست که این امر منجر به پرداخت به موقع مبالغ حق بیمه از سوی بیمه شده گان و دوری از هرگونه به تعویق افتادن مبالغ بیمه آنان خواهد گردید ضمن آنکه شرکت های بیمه تمامی امور خود را به موقع و به درستی انجام خواهند داد.

بنابراین ربات هوشمند تلگرام به پیش بردن هرچه بهتر و سریعتر روند فعالیت های شرکت های بیمه ، آنهم به صورت اتوماتیک وار ، ضمن در نظر گرفتن منافع طرفین بیمه شده و شرکت بیمه مرتبط با وی ،  کمک به سزائی خواهد نمود.

 

جهت سفارش طراحی ربات اختصاصی برای تلگرام می توانید با شماره 09120802195 تماس و یا از طریق تلگرام سفارش خود را ارسال کنید .

 

دوست دارید ربات تلگرام بسازید ؟

اینجا کلیک کنید.

 

سفارش پروژه

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با دارا بودن ده ها نیروی متخصص آماده انجام انواع پروژه های زیر برای وزارت خانه ها ، سازمان ها ، شرکتها و اشخاص می باشد :

 • پروژه های تحت وب و ویندوز
 • طراحی سایت
 • فروشگاه اینترنتی
 • اپلیکیشن های موبایل
 • پروژه های مهندسی نرم افزار
 • طراحی بانک های اطلاعاتی
 • مشاوره 

برای سفارش پروژه اینجا کلیک کنید.

و یا با شماره 09120802196 ، 09129313358 به صورت تلفنی یا تلگرام پروژه خود را سفارش دهید.